Wpis z mikrobloga

#iptv mam trex , plik waży 248mb, m3u4u nie daje rady. Jest jakaś inna opcja(notatnik nie da rady) na edycję listy? Oprócz kontaktu z reselerem?
  • 40
@DestroyersPL Nie wiesz co piszesz z tym Rimassoft, on o połowę mniejszy plik Crystala z milionem pozycji (ok. 132MB) wczytywałby pół dnia... 100k pozycji robił pół godziny.

Aż nie chce wiedzieć co ty masz tam zapakowane że to tyle waży


Pół świata telewizji i bogaty VOD.
@xBARTEXx: Jakoś korzystałem i wczytywanie nawet dużej listy trwało chwilę moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pół świata telewizji i bogaty VOD.


Korzystałem z trexa i crystala i żadna z tych list nie ważyła tyle mimo obszerności
@DestroyersPL M3u Crystala i Trexa zawsze tyle miały i mają. W takim razie chińczyk Cię robi w konia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakoś korzystałem i wczytywanie nawet dużej listy trwało chwilę moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Gdyby mi się chciało, to bym nawet wrzucił nagranie jak to mozolnie wczytuje. A komputer mam z SSD. Dosłownie wczoraj próbowałem edytować tym Crystala i zrobiłem to szybciej
robi w konia


@xBARTEXx: Tak oficjalny dystrybutor robił mnie w konia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prędzej tobie naciskali jakiegoś szajsu i się szczycisz

Gdyby mi się chciało


Ja nie miałem z tym problemu.
Zresztą, to była propozycja, z której autor może skorzystać, lecz nie musi.
A jakbyś przeczytał posta, to może byś dostrzegł, że nie chce korzystać z notatnika.

A komputer mam z SSD

Teraz to żeś
@DestroyersPL

Prędzej tobie naciskali jakiegoś szajsu i się szczycisz


Ekspert się znalazł, co mnie 3 miesiące temu pytał co to Crystal i gdzie to kupić. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Lista musi mieć objętość proporcjonalnie do bogactwa listy! Nie ma oszustw, że coś będzie mniej, bądź więcej...


Zresztą, to była propozycja, z której autor
Ekspert się znalazł, co mnie 3 miesiące temu pytał co to Crystal i gdzie to kupić. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@xBARTEXx: Jak ty łapiesz się na wykopowe baity to tylko ci współczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Crystal z oficjalnego jest 3 razy droższy, niż z resella, ekspercie.


Znowu
Tak, tak, bait i to jeszcze na privie


@xBARTEXx: Zachowujesz się jakbyś nie wiedział na jakim portalu jesteś xD

Zamiast odpowiedzieć na pytanie autorowi grzecznie zamknąć buźkę i wrócić do swoich spraw to przypieprzasz się do mnie i robisz z siebie wszechwiedzącego

Bartuś daje se siana
Idź pobiegaj czy cos

I tak nawiasem mówiąc to nie pytałem cie czym jest crystal tylko chwaliles się jakie to masz wspaniałe źródło iptv więc
@xBARTEXx: I gdzie cię zapytałem czy jest crystal jełopie xD

Jakbyś się nauczyl czytać to jest tam napisane
"dwóch dobrze działających" a nie że nie znam innych ((oo))

Jak już próbujesz zabłysnąć to chociaż miej czym ..
@xBARTEXx:
Chłopie ty jesteś tak tępy czy udajesz?

To, że używałem, nie oznacza, że jest on wspaniały i niezawodny, ponieważ to zależy od dnia. Tego nawet już nie można powiedzieć o PlusX, które kiedyś dawało przykład.

Próbujesz się przypieprzyć, ale średnio ci wychodzi, ponieważ wmawiasz mi, że pytałem cię, czym jest crystal, a w przytoczonym przez ciebie poście ani w wiadomościach prywatnych nie ma o tym mowy.
Jest jedynie wzmianka o
@DestroyersPL
3 miesiące temu był dobrze działający. Swoją drogą sam go polecasz nonstop, więc wszystko się zgadza.
W czym problem?

Zapytałem cię jedynie o link do serwera ponieważ jak wiadomo są różne i jeden może działać gorzej bądź lepiej


Pierwszy raz słyszę, żeby dostawcy mieli kilka serwerów pod jedną nazwą, ale ok.
Więc wracając - 3 miesiące nie wiedziałeś co to i skąd, a to bardzo popularna usługa, o czym wspominałem, a