Wpis z mikrobloga

Za przelew BTC o równowartości 15zł mogę z wami pogadać na priv przez godzinę zegarową o wszystkim ocenić waszą sytuację z boku eksperckim okiem znam się na psychologi itp..
Mogę też ocenić penisa np czy cycki też,wargi sromowe doradzić czy labioplastyka jest konieczna itp.
Zapraszam priv po szczegóły.
Będę patrzył na ciebie z boku bez zbędnych ocen profesjonalnym okiem moim pozdrawiam zapraszamy :*
Czekam właśnie na ciebie tak na ciebie! :*


#przegryw #chcepogadac #wykopefekt #biznes #psychologia #damskiprzegryw #kryptowaluty
sursumlcorda - Za przelew BTC o równowartości 15zł mogę z wami pogadać na priv przez ...

źródło: temp_file4620802844150676683

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@sursum_l_corda: ciekawa usługa. Ta rozmowa to przez telefon, komunikator, kamerkę czy jak? Lepiej pisz tutaj, bo każdy będzie miał takie same pytania odnośnie tego jak to ma wyglądać
  • Odpowiedz
mogę z wami pogadać na priv przez godzinę zegarową o wszystkim ocenić waszą sytuację z boku eksperckim okiem znam się na psychologi itp..

Mogę też ocenić penisa np czy cycki też,wargi sromowe doradzić czy labioplastyka jest konieczna itp.


@sursum_l_corda: szeroki zakres oferty, a i cena niewygórowana. To rzadkość w dzisiejszych czasach, trzeba promować takie inicjatywy!
  • Odpowiedz
@sursum_l_corda: co znaczy "znam się na psychologii"? Masz jakiś papier potwierdzający, czy w piwnicy czytałeś bravo girl?

Wiesz, że jak chciałbyś mieć jakichś klientów to musiałbyś się najpierw uwiarygodnić?
Ta dziewczyna rozumiem, że istnieje nie tylko w twojej głowie? XD
  • Odpowiedz