Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pisałem tu parę dni temu o chęci związania się z cichodajką. Ja 38 lat, niedługo 39, ona 25. Spotykamy się 3 miesiące, dotychczas było chyba 7 spotkań. Oprócz seksu rozmawiamy, przytulam ją, całuję namiętnie, szepczę czułe słówka. Jestem osobą samotną, mam zapewne #asperger . To dla mnie namiastka relacji, więc chciałbym ją przenieść ze sponsoringu na normalny związek. Wolę spróbować założyć rodzinę z byłą cichodajką niż być samotnym 50 latkiem za 11 lat. Nie wiem skąd inaczej wziąć kobietę, która pozwoli mi się do niej zbliżyć. #divyzwykopem #divy #cichodajka #cichodajki #sponsoring #zwiazki #milosc #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
będziesz musiał jej zwrócić za kilka lat dawania dupy które jej przepadną


@dean_corso: to sobie już zapewne wkalkulowała w ten "związek".. w postaci połowy majątku. Pewnie zobaczyła że klientela z wiekiem spada wiec sobie obliczyła co się jej bardziej opłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ciężko powiedzieć jak jest w twojej sytuacji, bierz pod uwagę że ona ma dużo spermiarzy adoratorów i każdy by chciał głupia za 'darmo' na wyłączność.
Może się to udać ale musisz być bogaty lub zarabiać konkretnie, jak mniej niż 30k/msc to bym odpuścił.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz