Wpis z mikrobloga

@forfiterex nie wiem co masz na myśli dobre czy źle. Ja mam najtańsze i działają i nic się nie dzieje. Znajoma kupiła porządne drzwi nie z dykty i pod wpływem ciężkości nie wytrzymują zawiasy.
  • Odpowiedz
@forfiterex: Te najtańsze z kartonowego plastra miodu to w większości rzeczywiście paździeże, ale już takie w okolicach 500 zł wyglądały spoko jak je oglądałem w sklepach.
Ja chyba będę się przymierzał do Windor, ceny mają jak marketówki, tańsze ościeżnice regulowane a opinie mają całkiem dobre w internecie, są chyba w Obi ale na Allegro i stronie producenta można kupić jeszcze taniej.

Artensy są dobrej jakości

@Smarek37: Ogólnie mam wrażenie że
  • Odpowiedz
  • 0
Szukam drzwi, które będą mieć dobry stosunek ceny do jakości - czyli coś co nie rozleci sie szybko i nie bedzie schodzić okleina, a jednocześnie chce żeby było relatywnie sensownie cenowo
  • Odpowiedz
@Zabi96: powiem ci szczerze, że chciałem ci napisać, że windorów zbytnio nie polecam, ale się wstrzymałem. Dla mnie te drzwi są dosyć średnie. Klienci często wymieniali skrzydła, bo miały wady typu niedomalowania, jakieś takie fabryczne przebarwienia( mowa o białych). Ostatnio wstawiałem pięć sztuk gościowi to dwie poszły na reklamację z tego powodu
  • Odpowiedz
@forfiterex: Oprócz opisu to głównie organoleptycznie, plastrowe są bardzo lekkie, wydają głuchy dzwięk po uderzeniu ogólnie rzeczywiście sprawiają wrażenie "kartonowych".
Patrz na wagę, im cięższę tym materiał jest gęstszy i lepiej tłumi hałas, te które sobie upatrzyłem ważą 38-40kg a te z Castroramy poniżej 300 zł 15-20 kg.
I najważniejsze nie patrz tylko na cenę samych drzwi tylko drzwi+ościeżnica bo te z marketów czasami mają droższe ościeżnice niż same skrzydła
  • Odpowiedz
@Smarek37: Czytałem że mają problemy logistyką i pakowaniem, czasami przychodzą porysowane czy zniszczone w transporcie bo nie umieją ich poprawnie spakować, przyznam szczerze że jeszcze ich nie oglądałem bo jeszcze trochę czasu minie zanim będę mógł je wstawiać. Ale do ich sklepu firmowego mam niedaleko i zamawiałbym i odbierał bezpośrednio z ich salonu czy fabryki
  • Odpowiedz