Wpis z mikrobloga

@Mukdaar: a nawet mnie nie wkurzaj, mieszkałem 5 lat w Holandii i najgorzej wspominam tam Polaków xd 2 lata Amsterdam, 2 Haga i rok po wioskach i troche Almere. Każdą inną nacje lepiej wspominam, nawet Marokanie którzy w większości chcieli mnie oszukać mniej wkurzali niż polaczki na emigracji. Bujałem się sporo tam po centrum i poznałem ludzi z całego świata...tam byli wszyscy a u nas przyjezdni to prawie sama Ukraina. Tu
  • Odpowiedz
@pearl_jamik akurat w braniewie jeszcze długo przed wojną to była norma, że cenówki po rusku a potem polski. Jak nadawali przez głośniki to pierw po rusku a potem po polsku. Warunkiem przyjęcia tam do lidla, biedronki czy innego gówno sklepu z parówkami czy pralkami to znajomość rosyjskiego. Z kolei po stronie dawnego kalingradu wszyscy mieli #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: ale idiotyzm xd ale ten niemiecki sklep ma wszystko dostosowane do Polski, po Polsku, i działa w ramach rynku UE. Czujesz różnice? XD Nie wchodzisz do Lidla i nie masz Guten Tag
  • Odpowiedz
@Dejvidek25: oby. Pare pokoleń, socjał, króliki, maciory i będzie tu WOŁYŃ!!! hyhyhy może nie aż tak hehe ale jak oni nie wyjadą to słabo widze to miasto, będzie trzeba po prostu znać ukraiński lub się naturalnie wytworzy jakiś nowy slang wrocławsko ukraiński. Na wybory w Polsce też będą mieli wpływ i za 30-50 lat może wejdzie ich partia do sejmu. Do tego czasu na lewice będą glosować bo im dadzą.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: zgadzam się, że jest to chore. Ostatnio kupowałem przyprawy i opakowania były po polsku i ukraińsku. Zastanowiłem się w jakim kraju dostosowuje się do imigrantów?
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: Refleksje mam jedynie taką, że nacjololo to zawsze były zjeby i nieważne pod jaką flagą - izraelską, ukraińską czy polską.

@Szalom: No i sobie postanowił ułatwić też Ukraińcom, bo to największa mniejszość narodowa w Polsce.

@szwarx: Więc albo traktuje Polaków jako łatwo chwytających niemiecki ijęzyk, albo debili, którym niewarto czegokolwiek ułatwiać
  • Odpowiedz
@Dejvidek25: leć na czarną chamie. Wy to wszędzie widzicie mateckich i onuce, jakies halucynacje macie, trzeba was leczyć. Widocznie przedawkowaliście propagandę Tuska. Zniknij z mojego życia trollu.
  • Odpowiedz