Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, czy waszym zdaniem pisanie z koleżanką ze studiów o studiach to jest coś złego? Jestem z dziewczyną w związku od 6 lat, ostatnio zaprzyjaźniłem się trochę z koleżanką która studiuje na tym samym kierunku. Czasami wysyłamy sobie memy i piszemy o pierdołach. Nic do niej nie czuję po prostu to jest dla mnie koleżanka. Ostatnio moja dziewczyna to zobaczyła i zrobiła mi to awanturę. Próbowałem jej wytłumaczyć, że czasami potrzebuje popisać, pogadać z kimś innym niż ona lub mój ziomek z którym gram od dzieciństwa w gry ale tego nie rozumie. Waszym zdaniem przesadziła czy faktyczne robię coś złego?
#zwiazek #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Ankieta

  • Przesadza 70.3% (52)
  • Robię źle 29.7% (22)

Oddanych głosów: 74

  • 8
@mirko_anonim: może bait jakich wiele ale poradzę będącym w potrzebie w podobnej sytuacji. Odwróćcie sytuację do siebie. Gdyby #rozowypasek miałby takiego kumpla #niebieskiepaski to jaka reakcja? Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie przekazanie swojej dziewczynie zapewnień słownych o relacji jedynie koleżeńskiej z tą drugą. A że słowa to za mało i liczą się czyny, to zaproście obie na kawę czy inne wspólne spotkanie. Niech się spotkają, poznają etc. Problem solved. ( ͡
Anonim (nie OP): Przyjazn miedzy kobieta a mezczyna jest czesto niemozliwa i skonczy sie to friendzone z jednej ze stron. Jak ci zalezy na dziewczynie to nie pisz z tamta dziewczyna a znajdz sobie kolege z ktorym bedziesz pisac. Druga kwestia jestescie ze soba 6 lat, moze czas sie oswiadczyc