Wpis z mikrobloga

koszmarów


@Ogau: ...bo? Jedynym koszmarem jest to, jak odklejony obraz świata daje ten portal, przez neuropejskie boty nie da się tego przeglądać.
Dlaczego mam mieć koszmary przez byt, który nawet nie wie o moim istnieniu? Nie poebao mnie. No media ich szykanowały z każdej strony a jednocześnie sami popełnili błędy i nawpuszczali dziwaków na listy (nie tylko oni zresztą). Ale koniec partii? To widzą tylko boty z KO xd
konfiarskiej bańce


@erixon: tuskowa bańka lepsza, co? XD podziękuję, wolę nie być w żadnej. Ja po prostu sobie zobaczę za taki około rok efekty, czyli co pokaże dana partia albo i nie (:
Jedynym koszmarem jest to, jak odklejony obraz świata daje ten portal, przez neuropejskie boty nie da się tego przeglądać.


@1nfinity: przykro mi, ale to jest świat poza taśmą w Januszexie. Ludzie, którzy potrafią dodać 2 do 2 zgadzają się z wyimaginowanymi botami neuropy. Chcemy wolności od kościoła, faszyzmu i pisu, więc przez faszyzm wypada konfa. Mimo, że wokół ciebie ludzie krzyczą, że bozia i bolzga najważniejsza, a murzynów i pedałów #!$%@?ć
więc przez faszyzm wypada konfa


@Ogau: faszyzm xD

Mimo, że wokół ciebie ludzie krzyczą, że bozia i bolzga najważniejsza, a murzynów i pedałów #!$%@?ć prądem to rzeczywistość jest zupełnie inna.


Ironic, właśnie napisałeś jaka ta rzeczywistość nie jest xD

poza taśmą w Januszexie


O, kolejny dzban który uważa się za gównoelytę (tak btw to siedzę w IT ;)), właśnie przez to za 4lata znów będzie kwik jak wygra inna gównopartia, bo
@MagicznaRuda: ty no nie wiem, no może to, że tym bardziej jak odpalisz wykres 2019-2023 to widać, że cały czas stabilnie są nad progiem? Ba, jeśli PiS się wywali na mordę, a z TVP nie stanie się szczujnia i będą ich pokazywać od czasu do czasu, to zawsze mają szansę podkraść od nich część głosów.

Serio, jaki macie profit z siania tego fermentu? Bardzo chciałbym to wiedzieć. Nie wspomnę o tym,
@1nfinity:

ty no nie wiem, no może to, że tym bardziej jak odpalisz wykres 2019-2023 to widać, że cały czas stabilnie są nad progiem?


A czy ja mówie że będą pod progiem? Mówię że znowu pompuje się balon, a potem wyjdzie że mają o połowe mniej głosów.

Ba, jeśli PiS się wywali na mordę, a z TVP nie stanie się szczujnia i będą ich pokazywać od czasu do czasu, to zawsze