Wpis z mikrobloga

@Rinardo: jeśli za Twoim profilem kryje się tytan intelektu Mastalerek albo Bochenek (bo w sumie gdzie mieliby szukać doradców jak nie na wykop xD) to odpowiem szczerze - mam cholerną nadzieję, że faktycznie Duduś doprowadzi do wcześniejszych wyborów. Dlaczego? Bo wsparcie dla PiS widać w tych malutkich grupkach, które akutalnie są pod oddziałami TVP. Ile tam jest łącznie w całej Polsce - 1000 osób? I jak myślicie, ilu z tego jest
@gris123: pięknie powiedziane. PiS dobrze pamięta tę porażkę i nigdy więcej nie popełni tego błędu. Z drugiej strony Kaczy się sporo postarzał i umysł już nie ten sam, co widać po ostatnich działaniach. Przecież Tusk go rozgrywa jak dziecko.. z tymi zaczepkami odnośnie brata, wsadzaniem kolegów, odblokowywaniem pieniędzy, akcją z TVP i Adrianem. No tak jak nie miałem za dużo szacunku do Tuska i nie byłem jego zwolennikiem, tak rośnie w
ja piszę o wariancie z wysłaniem budżetu do TK i ewentualnym powtórzeniu wyborów


@Zenek_: jest to zawarte w tych artykułach. Duda może odesłać budżet do JP2, a i tak nie będzie powtórzenia wyborów. Czas liczy się do momentu przekazania budżetu do podpisu Dudy.
@GeDox dlatego piszę, że jak Duda dostanie budżet w łapy to może go nawet zjeść, i tak nie będzie powtórzonych wyborców co potwierdził nawet pisowiec w wywiadzie