Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o lasce która w wieku 20 lat zmieniła sobie imię z Magda na Nancy(formalnie ma już dowód z imieniem Nancy) po to żeby było bardzo oryginalne bo ona nie może być jak każda i mówi że przez to że rodzice dali jej na imię Magda całe życie miała problemy z psychiką i myślała o śmierc(samoboj przez imię)i marzyła o tym momencie zmiany od lat...? Plus imię Nancy symbolizuje wdzięczność a ona jest wdzięczna całemu światu za wszystko za każdy oddech i kieruje się "carpe diem"
Dostała się na psychologię ale nie poszła bo "to kierunek oblegany przez wszystkie dziewczyny" a ona mimo że chciała studiować i ją to interesuje to nie będzie bo jest zbyt popularny XD
Ps.. Ubiera się też bardzo oryginalnie styl taki lekki emo typu różowe rurki duże czarne kozaki..Ale w lecie nosi kwieciste sukienki takie wieś Vibe
Co ważne i dla mnie na plus jest dziewicą nigdy się nie całowała nie była w żadnym związku i mówi że nie potrafi wyobrazić sobie siebie uprawiającą #seks ale widać że chyba chce już tego spróbować ogólnie brakuje jej chłopaka + opowiadała że ma dużą chęć posiadania dziecka i mi gada że nasze dzieci były by piękne i żartuje że sobie musimy je szybko zrobić xD
Jest bardzo wesoła i bystra, optymistka często się uśmiecha ;)
Plus w wieku 20 lat zbiera lalki barbie ma ich 50+ i się nimi fascynuje bardzo przebiera,myje włosy etc xD(dziwi mnie to osobiscie XD)
Określa siebie jako WWO, całymi godzinami czyta książki głównie romanse xD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #tinder #przegryw #psychologia
sursumlcorda - Co sądzicie o lasce która w wieku 20 lat zmieniła sobie imię z Magda n...

źródło: temp_file5912912346294277421

Pobierz

Co myślisz o niej?

  • Spoko laska, obiecujący materiał na związek. 14.4% (22)
  • Spory redflag, dont stuck your dick in crazy. 85.6% (131)

Oddanych głosów: 153

  • 9
@sursum_l_corda: Myślę, że dałoby się tam zrobić wspaniałe ruchanie bazując na tym, że jest dziewicą, ma niskie poczucie własnej wartości i ciepłe wspomnienia z myślami samobójczymi, przez co najpewniej nie miałaby za dużych hamulców, a i czerpałaby satysfakcję z poniżania.
Ale oprócz ruchania na związek, to nie. Pewnie dziecko DDA/DDD, neurotyczna, wiecznie niepewna, zazdrosna, strasznie uległa, psychotycznie przywiązana i tak dalej.
@sursum_l_corda: na dłuższą metę będzie z nią kłopot, niestety. Ale warto wchodzić w związek, napewno ciekawi ją seks, napewno chętnie i szybko zrobi loda. Z seksem może trochę później ale jak ci zaufa to na pewno też będzie.
Ale obserwuj sytuację, jeśli zacznie jej bić bardziej to uciekaj.
@sursum_l_corda: Obstawiam zaburzenia emocjonalne, DDD, jakieś problemy w dzieciństwie, toksyczni rodzice itp. Uciekaj, bo laska wpędzi Cię w swój chory świat i zaliczysz z nią huśtawkę nastrojów, która zniszczy Ci psychikę. Odbije się to na późniejszych relacjach z inną partnerką. Wiem z doświadczenia.
@sursum_l_corda: to zależy czy się dobrze dogadujecie i nie strzela fochów. Samo to, że jest dziewicą w wieku 20 lat to tak ogromny plus, że sobie nie zdajesz sprawy. I nie mówię tu o ruchaniu a o tym, że jak naprawdę jej się podobasz to jest szansa, że będzie Ci wierna w przeciwieństwie do typowej p0lki, która zdradzi nawet miliardera z sześciopakiem.