Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wybranie się samemu na wycieczkę do USA to dobry pomysł? Chodzi konkretnie o Nowy Jork (ew. dodatkowo jakaś zorganizowana wycieczka już stamtąd). Dawno temu zaplanowałem sobie krótki wypad do Stanów, ale ciągle odkładam go w czasie (do tej pory nie znalazłem osoby, która chciałaby wylecieć ze mną - uznałem że nie będę szukać kogoś na siłę). Paszport + ESTA od dawna załatwione. Jestem ciekaw opinii doświadczonych podróżników lub mieszkańców NY, jak postrzegani są "solowi" turyści w takim miejscu, czy pod względem bezpieczeństwa jest OK? Często widuje się turystów w pojedynkę, czy raczej będę się wyróżniał na tle paczek znajomych i par?
#usa #nowyjork #podrozujzwykopem #podroze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bedzie drogo chocby ze wzgledu na hotele, dwie osoby do splitowania rachunkow, jest mega deal, placic 180 dolcow za lichy pokoj na Brooklynie, a 90 usd jest roznica
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @nobrainer

bedzie drogo chocby ze wzgledu na hotele, dwie osoby do splitowania rachunkow, jest mega deal, placic 180 dolcow za lichy pokoj na Brooklynie, a 90 usd jest roznica


Pełna zgoda, jestem tego świadomy. Problem w tym, że wcześniej trzeba znaleźć chętną osobę, a u mnie to nie przejdzie. Ogólnie myślałem o
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nikogo z tych kilku milionów ludzi w NYC nie będzie obchodzić to, czy chodzisz po mieście sam czy z kimś xD Możesz być sam, założyć do tego różowo-żółte spodnie, czapkę ze śmigłem i ciągle będziesz tylko ziarenkiem piasku.
To jest miasto z naszego kręgu kulturowego, nie jakaś Nigeria ani Bangladesz, żebyś potrzebował wsparcia w tłumie półdzikich z europejskiego punktu widzenia ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz