Wpis z mikrobloga

za jakiś czas będę chciał wypłacić koło 30k pln z XTB która mam aktualnie w $. Jak na ten moment się aktualnie opłaca wypłacić i wrócić na złotówki? Revolut i tak odpada bo XTB go nie akceptuje i też mają limit przewalutowań do 5k PLN miesięcznie a potem 1% prowizja

#gielda #xtb
  • 9
  • Odpowiedz
@mapache: xtb akceptuje revoluta. A ogólnie jak nie chcesz płacić 27 usd za wypłatę to pekao. Do przewalutowania Aion, ale tam by za darmo było to teraz 5k trzeba na oszczędnościowce trzymać, więc nie wiem czy chcesz.
  • Odpowiedz
@mapache: za przelew dolarów banki sobie kasują. Xtb ma konto w pekao. Jak przelejesz do innego banku to poleci prowizja, jak ogólnie wiadomo wynoszącą 27 dolarów (przy euro i zlotowkach nie ma jak coś). Wpisz w google. Bankier chyba całość opisywał. Jeżeli chodzi o revoluta to na pewno akceptują, bo mam jeden rachunek dodany.
  • Odpowiedz
@luxixa: już któryś raz czytam, że z xtb do mBanku w usd nie ma prowizji, ktoś jeszcze może potwierdzić? W przeszłości na pewno pobierali
  • Odpowiedz
@mapache: ja osobiście z aionu do walut korzystam. Mają przeliczniki lepsze jak revolut ostatnio, fajna oszczędnościowke, tylko jak pisałem wyżej 5k trzeba trzymać by opłat nie było. Tylko ja USD nie wypłacam, a co najwyżej wpłacam :) wyżej tu piszą mBank jeszcze, ale nie podpowiem. Na revoluta jak przelew robiłem w marcu to pociągnęło.
  • Odpowiedz