Wpis z mikrobloga

za jakiś czas będę chciał wypłacić koło 30k pln z XTB która mam aktualnie w $. Jak na ten moment się aktualnie opłaca wypłacić i wrócić na złotówki? Revolut i tak odpada bo XTB go nie akceptuje i też mają limit przewalutowań do 5k PLN miesięcznie a potem 1% prowizja

#gielda #xtb
  • 9
@mapache: za przelew dolarów banki sobie kasują. Xtb ma konto w pekao. Jak przelejesz do innego banku to poleci prowizja, jak ogólnie wiadomo wynoszącą 27 dolarów (przy euro i zlotowkach nie ma jak coś). Wpisz w google. Bankier chyba całość opisywał. Jeżeli chodzi o revoluta to na pewno akceptują, bo mam jeden rachunek dodany.
@luxixa: już któryś raz czytam, że z xtb do mBanku w usd nie ma prowizji, ktoś jeszcze może potwierdzić? W przeszłości na pewno pobierali
@mapache: ja osobiście z aionu do walut korzystam. Mają przeliczniki lepsze jak revolut ostatnio, fajna oszczędnościowke, tylko jak pisałem wyżej 5k trzeba trzymać by opłat nie było. Tylko ja USD nie wypłacam, a co najwyżej wpłacam :) wyżej tu piszą mBank jeszcze, ale nie podpowiem. Na revoluta jak przelew robiłem w marcu to pociągnęło.