Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma gorszej konsoli niż te produkowane przez nintendo;

-ograniczona moc przez co trzeba optymalizować gry a i tak nie wszystko pójdzie
-sklep zawalony grami mobilnymi i starociami
-przez 8 lat nie powstała dosłownie żadna dobra gra tylko na tą konsolę
-najpopularniejsze gry to mario i zeldy które są g0wniane
-jedna z najpopularniejszych marek na nintendo czyli pokemony przez rok nie zoptymalizowała swojego głównego tytułu na tą konsolę xdddd

kupowanie nintendo to jak wywalenie pieniędzy w błoto, ale spokojnie, w 2024 wypuszczą konsolę która w końcu dorówna mocą PS4 XD

#gry #pcmasterrace #xbox #ps5 #nintendoswitch
  • 40
@czasnawybory666: wspomnisz moje słowa: wyjście switcha 2 będzie celebrowanie jak drugie przyjście Jezusa.
Moc ps4 w handheldzie będzie dla Nintendo wygraną, wszystkie doomy i wiedźminy dostaną updejty i będą latać w 720 60fps i będą wyglądać dobrze. Nowe poksy będą mieć stada stworków biegające wszędzie a fps nie spadnie poniżej 30.
Dodam tyle, więcej radości daje hades, hollow knight, czy stare poksy w łóżeczku niż najnowsze gry AAA ciśnięte na konsolach
-jedna z najpopularniejszych marek na nintendo czyli pokemony przez rok nie zoptymalizowała swojego głównego tytułu na tą konsolę xdddd


@czasnawybory666: brzmi jak MS i ich OS na telefony (Windows Phone). Wcześniej wychodziły ICH aplikacje na Androida, niż na swój system. ICH aplikacje na Androida były lepiej zoptymalizowane i działały stabilniej niż na ich systemie. Jak to się skończyło?
@tellet: z tym że każda Zelda to jest nowy tytuł xD

plebejusze


to kim ty jesteś, jeśli "plebeujszy" stać żeby wydać 300 zł na grę co pół roku
No kurna, przecież każda z tych gier może poza xenoblade i hollow knight(które jest portem z pc xDDD), wygląda jak wysmażony kolejny lowpoly p2w rak na androidy xD

Tak jak mówiłem- thermomix, gar z mieszadłem, a wyznawcy dalej będą mówić że wrzucasz polędwicę, a wychodzi cordon bleu xD
@czasnawybory666:

-przez 8 lat nie powstała dosłownie żadna dobra gra tylko na tą konsolę

-najpopularniejsze gry to mario i zeldy które są g0wniane


kupowanie nintendo to jak wywalenie pieniędzy w błoto, ale spokojnie, w 202

4 wypuszczą konsolę która w końcu dorówna mocą PS4 XD


Ty zwyczajnie nie rozumiesz fenomenu tej konsoli - wszyscy inni twórcy platform grają dokładnie w tą samą grę - WIĘCEJ, SZYBCIEJ, LEPSZA GRAFA + 0 day