Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie!

Zbliża się koniec roku, poród kolejnego dziecka, a ja tu kminię co mogę zrobić, żeby pokazać, że doceniam swojego niebieskiego. Jest naprawdę świetnym facetem, mężem i ojcem i chciałabym coś zrobić, żeby jeszcze bardziej czuł się kochany i doceniany. Zwłaszcza, że ostatnio były trudniejsze momenty, a wiem że po porodzie hormony przejmą władzę i też mu lekko nie będzie ze mną + two under two ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zanim powiecie, że sama powinnam wiedzieć, to dodajcie sobie mój mom brain + pregnancy brain = sam fakt, że składam względnie poprawne zdania jest zaskakujący XD Zresztą nie mam wglądu w sposób myślenia facetów, więc myślę, że możecie pomóc!

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc
  • 15
@barbaraniechcic: nie stawaj na rzęsach, bo w końcu pomyśli że mu rogi przyprawiasz.
Skoro jest dobrym mężem i ojcem, to umie w tą grę i nie musisz nic na siłę. Powiedz oklepany tekst, że go doceniasz i dziękujesz, kup czasem piwo, czy coś co lubi. Pamiętaj, że chłop ma swoje potrzeby i też possałby cyca.
@barbaraniechcic: Spędzić z nim wspólnie trochę czasu, możesz kupić jakiś zestaw Lego, konsole czy cokolwiek co mu się spodoba. Powiedzieć mu parę słów, które tu napisałaś, że wiesz, że zbliża się trudny czas gdzie hormony będą szalały, ale chcesz żeby wiedział, że jest zajebisty. Nie ma faceta, którego coś takiego by nie podbudowało
@barbaraniechcic fajnie, że chcesz dla niego coś zrobić, ale dobrze jakbyś coś więcej o nim napisała (nie że jest świetnym facetem tylko czy coś robił/robi w wolnym czasie, kibicuje jakiejś drużynie/może wędkuje/czyta jakiś konkretny typ literatury/ma jakieś inne hobby). W przeciwnym wypadku dostaniesz tylko jakieś bzdurne podpowiedzi, bo jak prezent jest dla każdego to jest dla nikogo.
@Shashek jego język miłości to acts of service, ciągle coś naprawia i ogarnia w domu, nie ucieka od "babskich" robót typu zmywanie naczyń, kuchnia-related, nie wypomina ile robi w domu tylko działa. Romantykiem nie jest :p

Właśnie nie szukam prezentu tylko rozeznania w męskim gronie, jakie rzeczy są dla Was ważne, co doceniacie, czego brakuje w relacjach. Często słychać na wypoku narzekania jakie baby są niewdzięczne i okropne i co tu dużo
Dziwnie pytać o takie rzeczy na portalu, gdzie zdecydowana większość mężczyzn jest zainteresowana tylko sypialnią maksymalnie do trzeciej randki, i nie ma zielonego pojęcia, jak buduje i podtrzymuje się związki długoterminowe, nieoparte tylko na burzy hormonów, strzałach dopaminowych i chwilowej przyjemności.
Ja bym polecił Jacka Masłowskiego do posłuchania.
@barbaraniechcic: nie mają takiego znaczenia. Ale to nie oznacza, że tę strefę można zaniedbać. Do tego powtórzę, nie zaniedbuj sexu, jak definitywnie nie będziesz mieć ochoty, zadbaj, żeby facet nie chodził "naładowany".
W piłce nożnej jest powiedzenie: zwycięskiego składu się nie zmienia. Więc nie kombinuj.