Wpis z mikrobloga

Niektórym odjeżdża pociąg tutaj w swoim uwielbieniu dla koalicji rządzącej są niczym fani PiSu xDD
Jeśli fakty się nie zgadzają to tym gorzej dla faktów...
Wtedy wchodzą wyzwiska od prawaków, mateckich, konfiarzy itd.

Osobiście jestem fanem Hołowni, ale uważam że nie powinien legitymizować swoją cudowną postacią nielegalnych imigrantów, ludzi którzy byli wypychani 3 razy poza polską granice. Dlaczego? Żeby w Polsce nie było takich sytuacji jak ta w Berlinie (i tysiące podobnych) gdzie ci imigranci zostali handlarzami narkotyków, dokonowali innych przestępstw, mieli zostać deportowani i co? I ich nie deportowano, a więc zostali i zgwałcili w 5 osób kolejną ofiare. I takich historii jest mnóstwo. (https://shareinfo.pl/gwalcili-ja-w-pieciu-maz-musial-patrzec-zatrzymano-trzech-sprawcow/)

Ale ja nie o tym, wydaje mi się że skala uwielbienia jest tak duża że po roku przejdzie w drugą strone, jak z Ukrainą, temat się zmęczy, entuzjazm opadnie. A więc mam apel żeby być rozsądnym w ocenie, krytycznym ale stałym.

#sejm #polityka
Wynoszony - Niektórym odjeżdża pociąg tutaj w swoim uwielbieniu dla koalicji rządzące...

źródło: comment_bmpLRpVhiAU1VlzbzxiP2Kz058RDa71i

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wynoszony: Kto jest podatny na manipulacje, to zmieni podejście o 180 stopni.
Nowoczesne techniki socjotechniczne, na które idzie miliardy rubli/dolców/yuanów już to zagwarantują.

Złe szczepionki, niewdzieczne ukry, jeszcze wcześniej była inwazja syryjczyków, brexit, teraz będzie rząd. A wszystko to oparte o g---o newsy niepoparte niczym, ale za to wykorzystano technike goebellsa, gdzie kłamstwo zasrane internetem miliard razy staje się drugą religią szurów.
  • Odpowiedz