Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: Zalozmy, ze masz firme, dobry samochod, wlasne mieszkanie... Powiedz mi po co ci teraz kobieta skoro wszystkiego dorobiles sie sam?
Zwiazek sluzy m.in. do tego, ze razem jest łatwiej dzielić rachunkami, łatwiej dorabiać, łatwiej zbudować dom i w naturalny sposób stworzyć rodzinę.

Jak kobieta przychodzi na gotowe to tak naprawdę nie masz partnerki tylko prostytutkę. I większości facetów to wystarcza #takaprawda
@Nowystaryziel: Mieszkam w wojewodzkim ponad dekade i widze co nastepujace:

60% par to pary na tym samym poziomie
30% par to fact ma atrakcyjniejsza od siebie laske
10% par to gdy laska ma atrakcyjniejszego od siebie faceta

Wez pod uwage ze do wojewodzkich zjezdza kazda dziewczyna ktora tylko moze (studia lub praca) i jest ich tym samym ciut wiecej niz facetow. Inaczej sie sprawy maja na glebokich wioskach gdzie na jedna
@pieczony_szczur_z_ogniska: tylko, że ciężko określić atrakcyjność faceta, a kobiety która jest w makijażu też- chyba że jesteś ultra mega gigablackpillowcem. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja tam często widuję szczególnie wśród młodszych roczników, że oski wzrostak z wifonem idzie za rękę z grubym wielorybem. Wśród boomerów i millenialsów czasami zdarzają się pary, że facet jest niższy- ale to już ma ładną twarz- no albo że zakolak się goli
@pieczony_szczur_z_ogniska: może na mieście tak, dziś w sklepie obserwowałem pary i rozwala mnie jak gość może mieć atrakcyjniejsza od siebie partnerkę. Siedząc latami na portalach randkowych zawsze wybierałem brzydsze od siebie partnerki. A minimum 6/10 jestem wiec łaska 5/10 to już luksus. Każda kobieta skażona socialmediami wymaga faceta grubo ponad swoją urodę.