Wpis z mikrobloga

Facet mnie rzucił przed Wigilią tylko dlatego że po odrobinie % pocałowałam się z jego kolegą, który nawet na trzeźwo mi się nie podoba XD Ale nie przyszłam żeby się żalić. Żadna strata. Skoro koleś nie potrafi get over himself i przez takie coś od razu rzuca to jego problem. Mógł zwyczajnie walnąć focha i by wystarczyło, ale nie, bo trzeba robić scenę i wszystko zaprzepaścić przez chwilę słabości. Ja jestem dziewczyną która lubi się trochę zabawić i tyle. Ale znam umiar. Do łóżka nawet po setce nie pójdę z obcym. Gdyby jemu się takie coś zdarzyło tobym wybaczyła. Może na moment zrobiłoby mi się przykro ale na pewno bym tego zbytnio nie przeżywała. Sorry, ale chorobliwa zazdrość zawsze ???? Nigdy nie pojmę dlaczego niektórzy traktują swoje drugie połówki jak swoją własność, która nawet głupiego buziaka nie może komuś dać. Ktoś ma podobnie jak ja?

#przegryw #blackpill
  • 22
  • Odpowiedz
@kerfusuwu Nie no naprawdę jak walisz takie zarzutki to musi być tam chociaż coś ciekawego, świeżego żeby to złapało. To jest takie wtórne że długa droga przed tobą w karierze trolla.
  • Odpowiedz