Wpis z mikrobloga

Siema, sprawdzałem tag ale duiżo linków z przeszłości po prostu nie działa..Czy może ktoś podrzucić jakiegos sprawdzonego sprzedawcę #iptv z Polskimi kanałami na #aliexpress na priv? Korzystałem jakies 2 lata temu ale kontakt wygasł, a dodatkowo był problem z EPG i musiałem sam edytować nazwy PL kanałów co było uciążliwe. Z góry dzięki! #m3u
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@Antoni_Kosiba: Tak, zakupiłem abonament z kontaktu od TSoprano. Jestem bardzo zadowolony bo brak zacięć, EPG śmiga super, jest cała gama kanałów i ogólnie bardzo polecam! :) Majfrend daje listę do testu na 24h więc można sobie wszystko sprawdzić, platność przez serwis alibaba. Co do kanałów, niektóre są w SD (niszowe) ale są odpowiednio oznaczone, więc nie widzę problemu. Dostajesz listę M3U, więć możesz ją dowolnie edytować wg potrzeb, jeśli np. stwierdzisz
  • Odpowiedz
  • 0
@Antoni_Kosiba Napisz, że jesteś zainteresowany kupnem, chciałbyś testy z servera który podalem (line.now-4k.cc), oni odpisują około 3/4 rano (ale łapałem sie też z gociem po 11 przed południem). Gość wyśle listę M3U oraz dane do logowania - potestujesz. Po pomyślnych testach jak dasz mu znak że chcesz zakupic, wyśle Ci dane do płatnosci w serwisie Alibaba (trzena zalożyc konto), informacje na aukcji są fejkowe (jest tam bodajże zakup tv boxa), po zapłaceniu
  • Odpowiedz
@DragoN1209 a możesz mi powiedzieć z jakiej aplikacji na tv korzystasz? Dostałem testowy serwer i sprawdziłem na kilku aplikacjach i w każdej buforuje. Pięknie wyświetla kanały z epg ale niestety nie mogę się połączyć
  • Odpowiedz
@DragoN1209: +86 178 0671 0915 to jest do niego numer .Jak wejść na jego stronę,czy są tam wyszczególnione pakiety ,miesięczne,roczne z cenami ,czy tylko ce ceny co podałeś,jak wybrać server i jak wysłać do niego pieniądze.nie znam angielskiego ,jak się z nim dogadać.Z góry dziękuję
  • Odpowiedz
  • 0
@tadeuszw46: To jest nr WhatsApp. Odezwij się do niego, na angielski nie pomogę - Google Translator wystarczy żeby sie na spokojnie dogadać. Gość Ci wszystko wytłumaczy, nie będę tutaj wklejał linku do aukcji na Alibaba, bo kupienie na ukrytej aukcji nic nie powie zarowno sprzedawcy, jak i potencjalnemu kupującemu. Na aukcji są wyszczególnione ceny, co do servera - tak jak pisałem polecam ten konkretny. Płatność na Alibabie jest normalnie przez PayU
  • Odpowiedz
@DragoN1209: Ale jak wejść na aukcje w alibaba .Nie mam Blika tylko przelew24 i jak założyć PayU/
Czyy facet wyśle mi jakiś link do tej aukcji i czy jest jego strona internetowa.Przepraszam za takie pytania ,ale nie jestem w temacie payu ,blik itp
  • Odpowiedz