Wpis z mikrobloga

Siema, sprawdzałem tag ale duiżo linków z przeszłości po prostu nie działa..Czy może ktoś podrzucić jakiegos sprawdzonego sprzedawcę #iptv z Polskimi kanałami na #aliexpress na priv? Korzystałem jakies 2 lata temu ale kontakt wygasł, a dodatkowo był problem z EPG i musiałem sam edytować nazwy PL kanałów co było uciążliwe. Z góry dzięki! #m3u
  • 24
@tadeuszw46: Link do aukcji dostaniesz od niego na Whatsappie. Payu to z grubsza te same metody płatności co przelewy 24. Alibaba to serwis coś jak Aliexpress. Także podsumowując - metod płatności do wyboru bedziesz miał jak pisałem calą gamę.
@DragoN1209 czesc, mam e kanały polecane przeć ciebie i muszę przyznać że działają całkiem nieźle ale nurtuje mnie jedna rzecz. Czy można z jednego opłaconego linka korzystać na kilku odbiornikach czy jest przypisany zawsze do jednego?
@Antoni_Kosiba: W jednym momencie nie możesz oglądać na kilku urządzeniach. Możesz mieć jedną listę dodaną na wiele urządzeń (sam tak mam), ale oglądając w jednym momencie będzie Ci się zacinać i w koncu wyrzuci Cię z jednego urządzenia.