Wpis z mikrobloga

ŻYDOKOMUNA XDDDD


@szzzzzz: poczytaj

Według danych administracyjnych, 167 osób, czyli 37,1% kierowniczej kadry Resortu Bezpieczeństwa Publicznego i Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego (MBP) w latach 1944–1956 w Polsce stanowili Żydzi i osoby pochodzenia żydowskiego
@amozeto jasne, ale i dużo wcześniej wielu Żydów mieszkało w Polsce. Co ze złotym okresem Polski kiedy była ona azylem dla wszelkich religii i mniejszości? Żydzi byli w Polsce długo przed wojnami. Oczywiście mówię tutaj o naszych dalekich przodkach, ale jestem prawie przekonana że te ~80% współczesnych Polaków ma w sobie choć trochę żydowskiej krwi.
@szzzzzz: to musisz to samym żydom przekazać u których jest matrylinearnym że jednak wszyscy to w części żydzi.
Inna rzecz że byli bo mądrzejsze państwa jak Anglia i Francja ich wyrzucały a teraz jesteśmy izraelskim chłopcem do bicia.
Już pomijam fakt że gdybym miał ową krew żydowsk to byłbym dozgonnie wdzięczny że ani mi penisa nie ucięto ani nie karmiono bzdurami o tym że to nas wybrano a reszta to goje
@Usmiech_Niebios jest taki kanał na YT tajemniczy świat żydów. Weź sobie obejrzyj parę odcinków, najlepiej właśnie o tych gojach i rzekomej wyższości żydów nad innymi. Bardzo fajny gościu to prowadzi, ortodoksyjny żyd z Polski ale mieszkający w Stanach. Świetnie odpowiada na pytania "gojów" takich jak my niemających w gruncie rzeczy zielonego pojęcia o judaizmie. A, i on jest przeciwnikiem syjonizmu:)
@amozeto właściwie to masz rację. Gdzie jest ten moment gdzie odcinamy się od naszych przodków i pochodzenia, czy to jest trzecie pokolenie czy trzydzieste? Koniec końców to czyny świadczą o człowieku a nie to czy miał matkę żydówkę czy chrześcijankę.
@szzzzzz: znam, a tobie polecam książkę "200 lat razem" Sołżenicyna, między innymi od Archipelagu Gulag, czy Oddziału chorych na raka.
Już nie mówię o klasycznych sprawach jak Epsteina, nadreprezentacja żydowska jest taka że mniejsza szansa wygrać w totka przez 10 lat. I nigdzie nie napisałem że nie ma dobrych żydów czy że wszyscy są za syjonizmem - ale kultura która zaczyna od okaleczania dzieci, wychowuje je na schizofreników a przez chów
Usmiech_Niebios - @szzzzzz: znam, a tobie polecam książkę "200 lat razem" Sołżenicyna...

źródło: 12

Pobierz
@Usmiech_Niebios czy zwalczasz kapitalizm z samego tego powodu? Ty nie podajesz żadnych faktów tylko ukryta insynuacje, że to w jakiś sposób coś złego. No i w feudalizmie jednak nie. I wspólnym mianownikiem jest antysemityzm
Ty nie podajesz żadnych faktów tylko ukryta insynuacje, że to w jakiś sposób coś złego.

Po pierwsze proszę nie kłamać, podałem fakt o ratowaniu żydowskich pedofili przez Izrael na przykład. Nie sądziłem jednak że znajdę kogoś komu muszę rozpisać że tak, to coś złego. Może napisz mi co w tym dobrego, żebym wiedział na co odpowiedzieć.

No i w feudalizmie jednak nie

@wstanczyk: to mówisz że w feudaliźmie żydzi się nie
@vulfpeck: dlaczego oni zawsze składają wzglednie normalnie brzmiący poczatek wypowiedzi a w miarę pisania leci kaskada ulubionych "hasztagow". Czyli poprostu wrzucanie słów Żyd, komuna, gender, nazizm, (wstaw imię zbrodniarza) itd w dowolnej kolejności i formie, ledwo połączonych ze sobą spojnikami xd