Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie nie potrafia w królowa? Nasza salatke jarzynowa? Ile domostw po prostu serwuje rozgotowana karme dla swin i jeszcze dodaja kukurydze? Mam traume po dzisiejszym wypadzie do znajomych.

Ziemniaki i marchewka musza byc idealnie ugotowane. Marchewka blizej surowej niz ugotowanej. Nalezy dodac slodkie jablka Duzo jablek. Na 6 ziemniakow 4 jabllka i 4 do szesciu ogorkow kiszonych. Wszystko pokroic w gruba kostke, pieprz, sol, musztsrda. Wymieszac i dopiero po tym dac majonez. Cebule zastapic porem.
#swieta #gotujzwykopem #swieta
  • 6
@scophthalmusmaximus: Tysiąc razy jadłem sałatke mojej babci i w sumie nie wiem co tam dokładnie było, chyba kartofle, ogórki kiszone, groszek i jajko na twardo wszystko w drobną kostkę tylko jajko w takie ćwiartki na około dla ozdoby, a i czasem boczek podsmażony, a i na święta się u nas tego nie robiło nigdy w domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@scophthalmusmaximus: dobrze ze ja lubie zwykłe smaki bez jakis udziwnien ogorek kiszony marchewka pietruszka ziemniaki seler i majonez i to wszystko jeszcze groszek ale raczej nie przepadam a i tak jej nie robie bo mi sie nie chce gdzies tam zawsze komus zostanie a ja takie dwa małe talerzyki zjem na smak i styknie do kolegi wczoraj powiedziałem jak masz jakies dania co ci zostały z wigili a ich nie przejesz