Wpis z mikrobloga

Witam Pany, pomóżta, doradźta trochę,
Mam pacjenta BMW F31, w którym nie otwierają się przednie drzwi pasażera.
Ugółem, jak wiemy Miraski, to po ruszeniu zamykają się automatycznie wszystkie drzwi - no i u mnie też tak byli, z tym że po zatrzymaniu i pociągnięciu w środku klamką przez pasażera, zamek powinien się odblokować, a tak się nie działo.
Drzwi otwierały się dopiero, po naciśnięciu przycisku otwierającego wszystkie zamki w samochodzie.

No i proszę ja Was, tak sobie śmigłem do czasu, kiedy sytuacja bardziej się nie #!$%@?. Otóż po wciśnięciu przycisku zamykania zamków na pilocie, przednie drzwi pasażera nie zamknęły się. Spróbowałem wtedy wcisnąć ręcznie „grzybek”, po czym drzwi faktycznie zamknęły się, jednak nie można ich od tamtego momentu otworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ani przez pilota, nie działa też wyciągnięcie ręczne grzybka)
Czy to zamek Miraski się #!$%@??
Czy jak to się mówi - będę miał wydatki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bmw #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 7
  • Odpowiedz
@kolezka1: te używane to nie wiadomo, gdzie leżą. Pod płotem obok orzecha. Zamontowałem taki ostatnio to po otwarciu z kluczyka nie szło od zewnątrz otworzyć drzwi, a po otwarciu od wewnątrz od zewnątrz dopiero otwierały się za każdym razem. I tak za każdym razem po zamknięciu z pilota.3 razy to rozbierałem myślałem, że coś źle zamontowałem , a zamek ten jest zazwyczaj nie rozbieralny.
  • Odpowiedz