Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: bardziej chodzi o to że ona jechała na tempomacie który utzrymuje prędkość, i może akurat tak reagował. Jakbyś jeździł nowymi autami to byś to wiedział i zacząłbyś założenie od tego, jak jeździsz starymi to możesz nie wiedzieć jak działają nowe technologie.

Nie pytałem
W ogóle w kontekscie w którym to odebrałeś, teraz mam wrażenie że nie tylko sposób jazdy Ci przeszkadzał, kiedy odpaliłeś się na zwykłym pytaniu o pojazdy.
  • Odpowiedz
@Krupier @Krupier

@PodniebnyMurzyn

> ja se zazwyczaj jeżdżę 10 km/h ponad ograniczenie. Skoro nawet policja ma #!$%@? na takie przekroczenie to ja tez x)


Nie ma. Kiedyś dostałem 5 dych za przekroczenie 5 km/h jakoś. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Racja, ma #!$%@? na większe przekroczenia

Oczywiście o ile to oni sami przekraczają a nie zwykły kierowca zabijaka pirat #!$%@?
  • Odpowiedz
@Squirell_ przy takim mamie muszę pochwalić się moja żoną, która prowadzi niesamowicie. Jestem z niej dumny, bo czesto jadąc razem dyskutujemy jak zachować się na drodze by razem udoskonalać nasze czyny na drodze. Ruszą sprawnie, nie zamula, przepuszcza innych, patrzy w lusterka i nie jest jak większość ludzi z prawkiem swiatecznym którzy ograniczają się max do przedniej szyby z myślą o samym sobie!
  • Odpowiedz
  • 0
@Kawaleriapl: no spoko, winszuję, ale i studzę Twój entuzjazm, bo nie jest jedyną babą, która prowadzi auto jak należy (ja też należę do tego elitarnego grona, rocznie latam ok. 15 000 km i to nie wokół komina) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@w0jmar: no ja mam taki tempomat który jak jadę z górki to przyhamowywuje aby jechać tyle ile powinno i włącza lampę stopu, dodatkowo jedzie tyle ile pokazują znaki i się do tego stosuje. Dlaczego wg Ciebie pieprzę głupoty?
  • Odpowiedz