Wpis z mikrobloga

Rady dla brzydali od normików lub brzydali na wyparciu:
Nie pij słodzonych napojów - myślę, że na pewno od tego popęd seksualny ci zniknie.
Rozwijaj się, ćwicz - zapewne potrzeba bliskości zostanie zaspokojona np. kolejną pompką.
To jest tak żałosne, że aż boli.
Mi taki kit wciskano idź na siłownię już ponad dwadzieścia lat temu. Jestem facetem o wzroście 1.68 cm w kapeluszu i twarzy 2/10.
KIEDY W KOŃCU NORMIKI ZROZUMIECIE, ŻE TEN TAG PRZYCIĄGA BRZYDKIE OSOBY PONIŻEJ ŚREDNIEJ!
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 31
@Erikaa A jesteś brzydka naprawdę brzydka?Co ty możesz o tym wiedzieć? Szczególnie u faceta , jaki uroda ma wpływ na szukanie pracy. Masz swoje racje i nie słuchasz innych i nie przejmujesz innych perspektyw.
@gnomol: chyba Ty belkoczesz, to że sport wpływa na wygląd i samopoczucie to jest fakt, kosmetyków a nawet lekkiego makijażu mogą używać obie płcie, na, soczewki pewnie byś napisał że nie będziesz sobie grzebał w oku. Nietrafione rady - źle, na konkretniejsze rady wcale nie z d. tylko potrafisz napisać że nie mają sensu, wolisz się użalać nad sobą to twój wybór. Nie żal mi Ciebie w takim wypadku ani trochę.
@gnomol: czy nie napisałam wyżej o dużej wadzie wzroku, atopowym zapaleniu skóry w pewnym momencie dość ciężkim i ciężkim trądziku? Mam problemu ale staram się coś z nimi robić na tyle żeby dobrze funkcjonować. Nie mam swoich racji tylko obserwacje, widzę w pracy różnych ludzi, widzę wśród znajomych różnych ludzi, i też widzę różnych ludzi którzy są w związkach (chociaż to akurat nie temat postu).
A zaczęłam od sportu bo był wspomniany wcześniej, że nie uważam tego za zła radę, ale nie najważniejsza, reszta to bylysugestie z życia i to w odniesieniu się do rzeczy które sam opisywales w swoich postach.

Wg mnie brzydka kobieta jest o wiele bardziej dyskryminowany w pracy, zwłaszcza jak jej szefami są faceci.
@Erikaa Nadęta zadufana w sobie osóbko, która jest alfa i omega i jej pomysły są tak wyjątkowe, że ich nigdy nie próbowałem przez całe prawie czterdziestoletnie życie. Jak mam dość takich osób jak ty nadęty kulfonie. Pewnie , że makijaż może stosować facet, gorzej z odbiorem. Szkoda, że że szkłami kontaktowymi nie pomyślałem wcześniej, a że ja mam chorobę oczu, to mam specjalistyczne na specjalne zamówienie i wydałem na to dwa razy
@gnomol: no myślę że żadne rady Ci nie pomogą tylko psychiatra... Nie można kulturalniej odpisać? Nie napisałam nic złego ani złośliwego.

Czy ja napisałam że każdy uprawuajacy sport będzie wyglądał jak Beckham :-D sam się ośmieszasz.
@Erikaa Prawda w oczy kole. Przychodzi takie coś jak ty i myśli, że sobie rzuci parę sloganów i każdy ma jej pokłony składać, a jak się nie zgadza to jest obraza majestatu.
@Erikaa Pomyśl powoli. Radzisz osobą na tagu, gdzie naprawdę jest nadreprezentacja niskich brzydkich facetów, by uprawiali sport, bo wyładnieją i piszesz jeszcze inne g.... Kiedy główna przyczyna niepowodzeń leży w wyglądzie tym , że ktoś jest obiektywnie brzydki. Ile można słuchać, takich pierdół o zimnym prysznicu, każdy ma dosyć. Ludzie chcą się pożalić, spokojnie wypisać, to jeszcze i to drażni normictwo.
https://upacjenta.pl/poradnik/jak-sport-wpływa-na-wygląd-i-stan-skóry odnioslam się do sportu bo był wymieniony wyżej z komentarzem że to zła rada, to nie znaczy że twierdzę że od sportu każdy wyladnieje i będzie wyglądał jak Beckham bo wiem że to tak nie działa. Po prostu nie zgadzam się ze stwierdzeniem że sport to jest zła rada, bo ma swoje dobre strony, może mieć pozytywny wpływ na cerę (kwestia dotlenienia, po proawy krążenia krwi itp), poprawa gibkosci ciała, przecwiczenie
Poza tym jakbyś nie zauważył nie napisałam żadnych normickich wyswiechtanych porad tylko sugestie odnośnie realnych problemów znanych z autopsji.