Wpis z mikrobloga

Rady dla brzydali od normików lub brzydali na wyparciu:
Nie pij słodzonych napojów - myślę, że na pewno od tego popęd seksualny ci zniknie.
Rozwijaj się, ćwicz - zapewne potrzeba bliskości zostanie zaspokojona np. kolejną pompką.
To jest tak żałosne, że aż boli.
Mi taki kit wciskano idź na siłownię już ponad dwadzieścia lat temu. Jestem facetem o wzroście 1.68 cm w kapeluszu i twarzy 2/10.
KIEDY W KOŃCU NORMIKI ZROZUMIECIE, ŻE TEN TAG PRZYCIĄGA BRZYDKIE OSOBY PONIŻEJ ŚREDNIEJ!
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce
  • 31
via Android
  • 1
@HXMIXIDE699 Mam żonę, ale ja jestem starszy i dlatego minimalnie kiedyś było łatwiej i po tych kilku tysięcy koszach można było kogoś znaleźć.
Teraz w waszych rocznikach z takim wyglądem jak mój to chyba nierealne?
W każdym razie blackpill doświadczam na każdym kroku.
via Android
  • 1
@HXMIXIDE699 Minimalnie, młodzi sobię wyobrażają, że nie wiadomo jak lepiej. W każdym razie musiałeś mieć twardą d..., sto koszy to norma i wtedy była jak ktoś był brzydki. Jak ktoś miał 5/10 to dwadzieścia lat temu miał tak jak dziś 6/10 , itd.
@gnomol A przede wszystkim popełniasz błąd poznawczy- wychodzisz z założenia że normictwo daje ci te porady z dobrego serca i naprawdę chcą tobie pomóc. Oni dobrze wiedzą, że to gówno daje i nie jest w ogole pomocne
Czy kiedykolwiek jakiś Norman dal poradę na temat looksmaxxingu, geomaxxingu itp? CZYLI RZECZY KTÓRE REALNIE POMAGAJĄ? I MAMY DOWODY ŻE POMAGAJĄ?
No właśnie xD
via Android
  • 0
@Ulegly_bialy_cuck Wiem, że to robią by się ponabijać i wyśmiać brzydkich ludzi.
Bardziej chodzi mi o misjonarzy, którzy twierdzą, że są tu przeciętni, a brzydkich to jest mało i dziwią się, że są jechani.
@gnomol: masz żonę czyli ogarnięty najważniejszy punkt użytkowników tagu. Pozostałe aspekty gdzie uroda jest atutem no są jakby dla Ciebie mniej istotne, zwłaszcza że jesteś dorosłym facetem gdzie ta rodzina jest ważniejsza niż akceptacja kolegów nastolatków z liceum. Nie lepszym wyjściem byłoby dla Ciebie zaakceptować życie jakie masz, szczęśliwa rodzinę? Myślę że kto jak kto ale wymyślasz próby z d. zamiast iść w drugą stronę.
via Android
  • 0
@Erikaa Nie wymyślam, przez brak wyglądu dwa lata szukałem pracy. Do dziś zakulisowo postronnym osobą przeszkadza mój wygląd, a to trochę ma wpływu na moją pracę. Chciałbym dodatkowo coś robić zarobkowo, ale potrafię dobrze tylko interpersonalne rzeczy, a moja brzydota mnie skreśla na starcie.
@gnomol: trochę rozumiem ale nie uwierzę ze aż tak. Wiadomo że wygląd może trochę pomoc w karierze zawodowej, ale chyba większe znaczenie ma to dla kobiet i młodszych ludzi, jednak w pracy ważniejszy jest charakter i kompetencje. Każdy kto pracuje widzi że pracuje z ludźmi bardziej i mniej atrakcyjnymi. Nie wydaje mi się żeby dwuletnie szukanie pracy było spowodowane Tylko wyglądem, no chyba że startowałeś do agencji modelingu... Jesteś dorosłym dojrzałym
@gnomol: A to nie są porady na bycie choć trochę szczęśliwszym? Wielu narzeka nie tylko na brak powodzenia u kobiet. Wtedy te rady są w miarę trafione. Ewentualnie "bądź najlepszą wersją siebie", a łatwiej kogoś znajdziesz - ale tutaj to już spór prawie że ideologiczny, czy wygląd o wszystkim przesądza.
@gnomol: sport i ćwiczenia wpływają na wygląd sylwetki, twarzy i stan skóry. Sportowcy nie są sportowcami bo są przystojni, tylko są przystojni bo uprawiają sport, przebywają na powietrzu. Odrobina ćwiczeń nikomu nie zaszkodzi a w starszym wieku jest potrzebna dla zdrowia, również walory społeczne sportu są dla mnie nie do przecenienia.

Pisałeś o dużej wadzie wzroku - również mam, noszę soczewki dla komfortu i wyglądu, tak na astygmatyzm nawet wysoki da
via Android
  • 0
@Erikaa Bełkoczesz, sportowcy są przystojny albo nie i uprawianie sportu tego nie zmienia. Brzydka kobieta jest w tysiąc razy lepszej sytuacji niż brzydki mężczyzna, makijaż od podkładu do konturowania, a co ma brzydki facet g... Trądzik różowaty jest niewyleczalny. Rady z d...Poza tym ja już nie potrzebuję rad, bo wiem jak jest.