Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero:
Jak się nie podoba, to wypieprzać do bandersztatu.

Piszę to ja, od początku wojny full support dla ukrainy, ale to co ostatnimi czasy wyprawiają - są potrzebni na froncie ewidentnie bo ich testosteron rozsadza. Szkoda tylko, że przeciwko polskim cywilom z dziećmi.

I brawa dla kierowcy Polaka, jeszcze by mu tam wsadzili widły w plecy bo atmosfera zaczęła być mocno gorąca, że się ewakuował.
@Nighthuntero: przecież moderacja to wielbiciele ukrów, co już nieraz udowadniali. Nie możesz pisać prawdy o zachowaniu Ukraińców, bo ryzykujesz banem, albo prewencyjną cenzurą. Za to zorganizowane ukraińskie trolle, wszystkich z kim się nie zgadzają mogą wyzywać od kacapów, onuc i włos im z głowy nie spadnie.

@Kierowca-ufo To nie jest, to że im się nie podoba. Dla nich ta robota to warunek przeżycia ich i ich rodzin. Jeśli z jakichś powodów
@Nighthuntero: Nie wiem ale zastanawiam się jakiego trzeba mieć gwoździa w mózgu (u moderatora) który usunał mój komentarz w znaleźisku jak polak przewiózł na masce agresywnego ukraińca bo go zablokowali, napisałem tylko, że mam nadzieje, że tego polaka nie będą ścigać tylko widlarzy którzy mu grozili ;) chyba, że już jakies blayzedmany są w moderacji to by mnie to wcale nie zdziwilo
może poprostu normalni ludzie nie chcą czytać tych politycznych wysrywów?


@marcaj: Zaznacz fragment znaleziska który zawiera polityczną treść. Chyba, że pisanie czegokolwiek negatywnego o Ukraińcach jest polityczną (i prorosyjską) treścią.