Wpis z mikrobloga

@R187: Popraw mnie jeśli źle zrozumiałem, ale w tych artykułach jest opisany jeden przypadek naturalnego urodzenia dziecka przez kobietę z mutacją części genów. I dokładnie tak jest opisana, jako kobieta z mutacją części genów.
Mając dysgenezję gonad nie urodzisz naturalnie dziecka. Z resztą po odstawieniu farmakologii dzieją się z tymi ludźmi takie rzeczy że to może nawet lepiej.
  • Odpowiedz
@otto13: Problemy ze zdrowiem, depresja, wahania nastrojów i to takie solidne, problemy emocjonalne, skoki wagi.
Wiadomo że schodzą z hormonów tak żeby to minimalizować, ale to się chyba tak nie da tego uniknąć.
  • Odpowiedz
@MrPerfetc: Uwielbiam te powoływanie( ͡~ ͜ʖ ͡°) się na jakieś extremalnie rzadkie przypadki w celu nadania swojej ideologii pozorów naukowości.

Ludzie czasem rodzą się bez nóg czasem z jedną a czasem z trzema a to oznacza że ilość nóg u człowieka to spektrum od zera do nieskończoności i każdy może sobie zdecydować ile ma nóg. Ba może to być całkowicie oderwane od stanu fizycznego i podlega jedynie
  • Odpowiedz
przyrównywanie przypadków jeden na milion do każdego człowieka XD


@Janusz_Rekina: dlatego ja nie popieram niskich podatków dla miliarderów, bo miliarder to przypadek jeden na milion i nie należy ich słuchać
  • Odpowiedz
@R187: Ale to napisano o tej jednej kobiecie z mutacją i nie napisano że cierpiała na dysgenezję. Mało tego, miała wkształcone organy płciowe, więc nie miała dysgenezji.
  • Odpowiedz