Wpis z mikrobloga

#polska #polityka #pis #ziobro #rak #leczenie #jaki

Jaki o chorobie Ziobry: Jest twardy i przekonany, że wygra tę bitwę.
"U Zbigniewa Ziobry lekarze zdiagnozowali zaawansowany nowotwór złośliwy. Ta diagnoza spadła na niego i na nas niczym grom z jasnego nieba" - przyznał w wywiadzie dla Interii europoseł Suwerennej Polski Patryk Jaki. Jak dodał, Ziobro zdecydował się na "radykalną terapię". "Jest twardy i mimo trudnych rokowań jest głęboko przekonany, że tę bitwę wygra" - podkreślał Jaki.
smooker - #polska #polityka #pis #ziobro #rak #leczenie  #jaki

Jaki o chorobie Ziobr...

źródło: 1000005573

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 20
@smooker no, rak to przykra sprawa. Będzie mu bardzo trudno wysiedzieć na sali rozpraw.
Ziobro to ostatnia osoba w kraju do jakiej można czuć jakiejkolwiek empatię, jak dla mnie powinien dożyć wyroku skazującego a potem niech go piekło pochłonie.
Za to wszystko co zrobił medycynie
  • Odpowiedz
W życiu nie uwierzę w tą jego chorobę, i ba, na 98% jestem pewny że on umrze w jakimś tam najbliższym czasie tygodni bądź miesięcy i to nie jego ciało będzie w trumnie... To jest po prostu plan awaryjny...
  • Odpowiedz
Akurat po przegranych wyborach, zamiast w szpitalu MSWiA to w Lublinie u Czarnka? #!$%@? tworzy sobie lipną historię choroby, tylko debil w to uwierzy xD


@Rocky_Zuma_Skye: Tylko który lekarz chciałby się pod tym podpisać?
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: Nie tyle chodzi mi o jakąś krystaliczną czystość lekarskich sumień (bo wiadomo...), bardziej o to że 0 nienawidzi środowiska lekarskiego i spodziewałbym się wzajemności. No chyba że dobrze zapłacił
  • Odpowiedz
po co ma umierać, przez raka krtani straci głos i nie będzie mógł się bronić w sądzie.


@jakacper: rak krtani również powoduje utratę umiejętności pisania?
  • Odpowiedz