Wpis z mikrobloga

@baton697: ale co odpuścić chłopie, odpuść sobie narkotyki za miesiąc troche lepiej sie poczujesz i żyjemy dalej. wiem że jest ciężko z chorobą lekami itd. nie ma sensu ogólnie nawet magika robić bo tak czy siak każdy z nas umrze kiedyś więc czemu by do momentu śmierci się trochę nie pomęczyć dla zabawy? Plan jest taki: 1. Koniec z narkotykami. 2. Regularne branie leków. 3. Dieta 1500 Kkcal dziennie (jak schudniesz
evilmalina - @baton697: ale co odpuścić chłopie, odpuść sobie narkotyki za miesiąc tr...

źródło: baton

Pobierz
@baton697: porób sobie takie do wszystkiego, do wagi też, w Excel najszybciej to zrobić. Chodzi o to że aktualnie mózg cię oszukuje że nie robisz progresu i nie widzisz sensu. a Jak sobie to powieszisz gdzieś gdzie będziesz to często widział (wydrukuj to sobie) i uzupełniał codziennie to mózg cię nie oszuka, i chłlopie ciśniemy ten 2024 a nie użalamy się bo po co? i tak każdy z nas umrze
evilmalina - @baton697: porób sobie takie do wszystkiego, do wagi też, w Excel najszy...

źródło: baton 2

Pobierz
@baton697: wiem wiem, ale to musisz #!$%@? na pełnej piździe to robić, drukujesz to sobie i #!$%@? jak bardzo by ci sie nie chciało czegośrobić to i tak to kujrwa ciśniesz. sekretem jest to: Skupiaj się tylko i wyłącznie na jednym dniu. Każdy dzień z osobna trzeba brać musisz sobie taki mindset zrobić że myślisz sobie: Ja nie mam tego robić jeszcze przez cały rok tylko przez ten jeden dzień który
@baton697: chopie to ja ci to zrobie te tabelki na 3 miesiące do tych rzeczy wydrukuje i wyśle paczkomatem jak chcesz, dasz kod do paczkomatu Twojego i nie musisz nawet adresu podawać. Nie ma co marnować tego życia chłopie jak jeszcze można wszystko zmienić tylko trzeba działać, pogadaj z Szamanem żeby Ci może jakiś lek odjął coś co cię przymula, pewnie bierzesz Kwetapine, to może poproś go o zmiane na coś
@baton697: dokładnie wiem jak to jest, ale to cierpienie będzie może przez miesiąc aż Ci się receptory w mózgu nie zresetują z powrotem bo kryształ #!$%@? banie mocno. Za miesiąc bez dragów będzie lepiej i ciągle będzie Ci się poprawiać szczególnie jak zaczniesz coś robić. Musisz ten okres cierpienia za wszelką cenę wytrzymać, myśl sobie że to tylko dzisiaj muszę przetrwać i tak codziennie. A potem będzie coraz lżej i lepiej