Wpis z mikrobloga

@jadepobiegac miałem jako auto zastępcze. Szału nie ma, to jest silnik do masy trójki. Ale spokojnie miło się jeździ. Spalanie mi 8 wyszło. Ja lubię wolnossące silniki bo liniowo się przyspiesza bez tych skoków z turbiną.
@MinusZero no też słyszałem że rakieta to, to nie jest. Choć jak pisałem - właściwie nie potrzebuje, ale codziennie te 100km robię minimum+ raz na miesiąc jakaś traska typu 600-700 w jeden dzień. Muszę mieć wygodny dupowoz, w zasadzie najważniejsza wygoda chyba bo takie 35 tys rocznie nim wykręcę. No ale wiadomo że jak dużo tych km to też sporo sytuacji typu wyprzedzanie i zapas mocy zawsze spoko, tu tego nie będzie
@jadepobiegac tylko że to plastiki w porównaniu do Mazdy, w automacie to auto ładnie redukuje jak chcesz szybko wyprzedzić i daje radę ( ale jeżdżę trójką) ale żeby być uczciwym to automat czasem się gubi i chwilę zastanawia.
@jadepobiegac: wal śmiało na kia sportage w benzynie, jakiś dopas dobry może w tej cenie zrobisz. żona wozi naszą rodzinkę 2+2 i jest wygodnie i w miarę dynamicznie (180KM), kierownica grzana, fotele grzane przód i tył, elektryczna klapa i szklany dach.
@inrzynier mam 2m wzrostu i to auto jest dla niskich osób niestety, fotele tragiczne, zero trzymania bocznego, jak opuszczę osłonkę na słońce, to widzę drogę tylko 2 metry przed autem ????, dodatkowo zagłówek reguluje się tylko góra dół, gdyby nie te 3 rzeczy to wozidło spoko, mam hev gt line ze wszystkim oprócz panoramy i zawieszenia regulowanego.