Wpis z mikrobloga

Dlaczego PIS przegrał wybory??

Czy może ktoś z was zadał sobie to pytanie w szerszej perspektywie jeśli chodzi o prowadzenie kampanii politycznej? Jest oczywiście wiele argumentów, które można by wymienić ale jeden moim zdaniem wart jest szczególniej uwagi.

Podczas trwania kampanii, odniosłem wrażenie, marketing internetowy pis nie istnieje za to Tusk z całą resztą musieli wydać na to naprawdę grube siano, żeby tak sterować opiniami internetowymi.

Wszelkie wybielanie zachowań Tuska, ocieplanie wizerunku, uśmiechu, ochy i achy. Tusk czad a już sami zapomnieliście co mieliście za czasów jeśli super parti normalności? Która, odebrała wam media państwowe? Jakoś cichutko jest w tej sprawie.

Oczywiście nie tylko na instagramie marketing Tuska działał. Nie wiem czy to serio już ludzie zawistni, którzy mają tak w głowie nie poukładane czy to może jednak jacyś opłaceni marketingowy ale wszelki wątek dotyczący polityki, mówiący innym zdaniem niż za Tuskiem to było
- pisowiec
- ciemnogród
- a PiS i Kaczor to

W sensie odbijanie piłeczki na drugą stronę byle nie gadać o tym tusku i bandzie.

Wiem, że za raz odezwa się trole ale czego nie można podjąć żadnej merytorycznej dyskusji i na przykład porozmawiać

Już zapomnieliście o albert gold, sprzedaż lotu, sprzedaż stoczni, sowa i przyjaciele, najdroższy gaz w Europie.

I teraz znowu mamy tego człowieka który mówi tylko frazesy o konstytucji i poszanowaniu praw a właśnie mi moje prawo do oglądania tv odebrał.

Ktoś mi wyjaśni co dało takiego Tuskowi podpisanie ustawy wiatrakowej poza tymi niby kamieniami milowymi? Tak ważne to było że trzeba państwową spółkę zniszczyć? Nie sra się chyba do własnego gniazda.

Czy ten marketing serio sprał wszystkie zdrowo rozsądkowie myślenie żeby tylko PiS nie rządziło?
#polityka #wybory #polityka
  • 29
@cwlmod: i wice vera, ale ok. Jak by Ci ojciec w domu mówił, że ogólnie ma na ciebie wywalone, i całą Twoją rodzinne to uważał byś go za przykładnego rodzica nie ? ani to logiczne ani mądre wiec tak mam cię za idiotę bo właśnie tak myślisz.
@cwlmod: jak nie zrozumiałeś satyry, która jest odpowiedzią na Twoje pytanie to co ja mam Ci tłumaczyć jak chłopu na miedzy? To ten poziom ? Ani to nic nie da boś ciemny i tylko stracę czas, a kto miał zrozumieć to zrozumiał. Przynajmniej poziom już poznaliśmy.
@cwlmod: Wiesz, że się ośmieszasz ?

ale dobrze chłopie... (choć nic nie mam do chłopów, tylko to pokazuje twoją prostotę, żeby nie powiedzieć brak intelektu, wręcz głupotę w twoim przypadku).

co wynikało z rozmów z sowy i przyjaciele ? A no to, że rząd ma ten kraj daleko w d, że poziom i rozmowy jakie prowadzą Ci ludzie, którzy odpowiadają za losy tego kraju i Twoje są tak obrzydliwe i nigdzie