Wpis z mikrobloga

Ukraińcom zawdzięczamy Wołyń. rosjanom z kolei zawdzięczamy liczne wojny, upadek RP obojga narodów, rozbiory, które trwały ponad 100 lat, wojnę polską-bolszewicką, wbicie nam sztyletu w plecy w 1939, Katyń i PRL. Rosja była, jest i będzie naszym cywilizacyjnym wrogiem. Pomimo, że Polska i Ukraina ma często sprzeczne interesy, dużo bardziej wole graniczyć z nimi, niż z ruskim mirem. Samymi rosjanami natomiast otwarcie gardzę.

#wojna #ukraina #rosja
  • 8
@Al-3_x pomijając zaszłości historyczne to Ukraina jest słabszym państwem sama niż wmontowana w system żywicieli moskiewskiego pasozyta, więc już choćby dlatego lepiej z nią graniczyć
No byłem, a właściwie jestem, ale od kiedy powstał wykop 2.0 przestałem się udzielać, a obecnie wróciłem tu głównie by zrównoważyć ruską propagandę i trochę shitpostować.


@Al-3_x: Uściślając - nie był to żaden atak z mojej strony po prostu zwykła ciekawość. Większość komunistów (przynajmniej tak to wygląda w mojej percepcji) to są jednak typowe "tanki - wiadomo o co chodzi" dlatego też zainteresowały mnie twoje wpisy na tym tagu.

PS. Ja