Wpis z mikrobloga

Ja złożyłem 4 grudnia i decyzje miałem 15 grudnia (PKO BP). W tym samym czasie złożyłem do mbanku (który podobno jest najszybszy) i santandera i jeszcze nie ma decyzji.
  • 0
@suchy_zebodol
Decyzja finansowa była w tym samym dniu co sprawdzenie BIK, wieczorem dostałem maila od przedstawiciela banku z formularzem informacyjnym.

Kobieta, która zajmowała się moim wnioskiem mówiła, że od początku grudnia nad BK 2 ludzie w Santanderze pracują po 14h dziennie, maile dostawałem nawet o 22:40.
@Antidotum119 ciekawe co powiedzą na moją zdolność, bo uop na nieokreślony dopiero od listopada, a wcześniej zlecenia. Słyszałem że w santanderze mój wniosek poszedł „na centralę” przez nietypowy dochód. Nie wiem czego się spodziewać :/
@suchy_zebodol: Ja nie widzę informacji o etapie mojego kredytu w Santanderze (korzystam z pośrednika/doradcy), tylko PKO i mBank informuje mnie o tym jawnie po zalogowaniu do systemu mimo korzystania z doradcy.
  • 0
@francoisinho trudno ¯_(ツ)/¯ żyć gdzieś trzeba a wątpię aby ceny w najbliższym okresie spadły nawet bez bk2, u deweloperów pustki a na rynku wtórnym mało co zostało.

Nawet gdyby ceny miały spaść o 10% to na pewno bez takiego taniego kredytu ¯_(ツ)