Wpis z mikrobloga

Trochę się spóźniłem z wpisem, ale chciałem podziękować @PanEpileptyk za niesamowitą #wykopaka :D
Widać że mirek poświęcił sporo czasu na przygotowanie paczki, zwłaszcza, że do tego był też bardzo miły list ze słowami wsparcia i opisujący przedmioty w paczce, nawet słodycze były wybierane pod preferencję mimo, że o nich nie wspominałem xD
Dostałem dwie książki związane z moją branżą (nie wiem jakim cudem trafiłeś na takie które chce i których jeszcze nie mam), mega szybką kostkę rubika bo chce w końcu przyśpieszyć układanie, uno flip bo lubię grać w realnym towarzystwie, zajebisty plakat z zeldy który tylko czeka na przeprowadzkę i wbija do pokoju oraz mega bluzę która nie dość że na mnie pasuje to jeszcze jest to bluza marki tworzonej przez mireczka ^^ Bardzo dziękuje! PS czym jest ten trójkąt? nigdzie nie był opisany xD

PS2 @Cedrik bardzo się cieszę że paczka którą dla ciebie (i twoich kotków xD) przygotowałem się podobała ^^

Wesołych świąt! #pokapake
DenNarcoSmurfen - Trochę się spóźniłem z wpisem, ale chciałem podziękować @PanEpilept...

źródło: wykopakaa

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz