Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm #polska #tvp #tvpis #neuropa #konfederacja
To lecimy kochani

*Początek nowego programu 19:30 to jawna bezczelna propaganda i pokazywanie kodziarstwa jako bohaterów walczących o Polskę i o wolne media
*Małe pokazanie bardziej przypomnienie szczujni TVPIS i małe opowieści o szczujni TVPIS
*Małe pokazanie sytuacji z wczorajszych dymów na Woronicza, pokazanie zdania i argumentów Dudu oraz bredni Sienkiewicza który argumentował że TVP to propaganda
*Większość nowego 19:30 było nudne powrót przed 2015r i można było przyciąć komara na chwilę
*A końcówka to znów małe przypomnienie TVPiS i wypowiedź Jandy

Na marginesie Janda jakiś czas temu oskarżała TVP o morderstwo bo jej Matce z nerwów pękł tętniak jak oglądała TVP

Zero gadania o Unijnym pakcie o Imigrantach
Zero większego pokazania dymów na Woronicza
Zero większego pokazania sprawy budżetu

Jak tak dalej pójdzie ale bez tej propagandy z kodziarstwem i będzie większy obraz na to co się dzieje w kraju to będzie ok

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

zgadzasz się?

  • joo 25.0% (18)
  • niee 51.4% (37)
  • nie mam zdania 6.9% (5)
  • wolne media 16.7% (12)

Oddanych głosów: 72

  • 18
*Początek nowego programu 19:30 to jawna bezczelna propaganda i pokazywanie kodziarstwa jako bohaterów walczących o Polskę i o wolne media


@Olek3366: Czyli nie zauwązyłeś łamania prawa przez PiS, tak?

Zero większego pokazania sprawy budżetu


@Olek3366: No czego brakowało?
@Filipterka25 ależ ja dawno zauważyłem to łamanie prawa i nie bez powodu oglądałem protesty sekciarstwa z kodu i PO i cisnąłem z tego bekę
Dla mnie sekta kodu ogólnie sekta PO to taka sama sekta jak sekta PiS i sekta Smoleńska

W materiale o budżecie brakowało tych wzmianek o Funduszu kościelnym TVP czy o obronności
Dla mnie sekta kodu ogólnie sekta PO to taka sama sekta jak sekta PiS i sekta Smoleńska


@Olek3366: Aha, czyli ktoś protestujący wobec łamania prawa to taki sam jak idiota wierzący w zamach helem. Głębokie czy masz 13 lat?
@Filipterka25 jakie wyparcie człowieku, ja jestem z pokolenia które darło łacha z tych chorych ludzi, nawet sam byłem na jednym proteście Kodu w mojej mieścinie i śmiałem się z tego...władza nie trwa wiecznie pamiętaj

Ogólnie pokój mówię