Wpis z mikrobloga

jakas mapa juz ma ta aleje wgrana, komus sie chcialo sprawdzic, bym sie mentalnie przygotowal i zobaczyl czego tam nie zrobili bo wlasnie cos pamietam ze mialbyc zjazd ale nie dali bo cos tam?
  • Odpowiedz
Brak zjazdu z Biskupina w strone Krakowskiej i Opolskiej


@jestemtunew: na Krakowską w stronę miasta jest zjazd, w stronę Opolskiej nie ma.

pewnie zrobią ten zjazd dopiero za parę lat


@Darth_Gohan: jesli chodzi o nawrotkę to już przenoszą przejscie dla pieszych za skrzyżowanie z Bogedaina i z tego co mi powiedzieli przed pasami będzie sygnalizacja świetlna. Czyli światła na wiadukcie, za wiaduktem i z tarnogajska. Koniec rozpedzania sie
Wychwalany - >Brak zjazdu z Biskupina w strone Krakowskiej i Opolskiej

@jestemtunew:...

źródło: Screenshot_1082

Pobierz
  • Odpowiedz
@PoldPL: Dziadkowie osiedlili sie tu w 45 ale nic, niech ci bedzie, Wychwalany jednak odczarowal bo jak mniemam bedzie zjazd w strone Krakowskiej - czerwone kreski to swiatla i skrzyzowanie. WKS to rak na dupie budzetu.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: Ja tam nic o światłach na Bogedaina jeszcze nie słyszałem, ale jestem naprawdę ciekawy czy się pojawią.

Generalnie tam może być naprawdę wesoło jak za te 2-3 lata teren Transbudu będzie już zastawiony mieszkaniami.

Rozpędzać się dalej będą pewnie tylko zwyczajnie będzie mniej okazji do bycia złapanym.

Co do świateł na Bogedaina. To akurat była gruba przesada że tam trzeba było przejść przez 3 pasy bez jakichkolwiek świateł i to
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan kilka dni temu rada osiedla potwierdzila ze tam będą swiatla. Gdy się przyzwyczailo ze wszystkie przejscia sa na swiatlach to dziwnie przechodzilo się tym przez trzy pasy bez świateł. Ja je lubię bo zawsze kierowcy zatrzymyja się i szybciutko przejde
  • Odpowiedz
@Wychwalany: No to jak będą to tylko lepiej. Ruch rowerowy się pewnie sporo zwiększy i pieszy trochę bo przystanek inaczej ustawiony będzie się pewnie sporo zwiększy jak oddadzą Aleje Wielkiej.

No tam większość się zatrzymywała, ale dalej trafiały się asy które udawały, że cię nie widzą.

Generalnie jestem ciekawy jak tam korki będą wyglądać jak nie zgrają tych świateł. No i jak ruch na Bogedaina i Międzyleskiej.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: @jestemtunew @PurpleHaze @Balactatun @Darth_Gohan

Brak zjazdu z AWW w stronę Księża. Wybuduje go deweloper

Aleja Wielkiej Wyspy ma mankament, który – według zapowiedzi prezydenta Wrocławia – niedługo ma zniknąć. Mowa o braku zjazdu na ul. Krakowską w stronę Księża, jadąc od Sępolna. Teraz, aby zjechać w stronę Księża Małego, kierowcy muszą kontynuować jazdę al. Armii Krajowej, zawrócić na skrzyżowaniu z ul. Bogedaina (okolice Transbudu) i dopiero wtedy zająć właściwy pas
  • Odpowiedz