Wpis z mikrobloga

#sejm

Nic mnie tak nie w-----a jak PiSowcy straszący cudzodziemcami xD

Mieszkam w 3City, w przeciągu ostatnich dwóch lat do mojego bloku (specyficznie klatki w której mieszkam) wprowadzał się jakiś wariant Pakistańczyka (tak obstawiam po wygladzie) a dwa miesiące później Hindus. Więc mam teraz śniadych sąsiadów pod i nad sobą.

Klasycznie słowa z nimi po polsku nie zamienisz, z jednym próbowałem po angielsku i nie szło zbyt dobrze ale chociaż dowiedziałem sie że jest Indii.

Tak wyglądają Wasza ochrona Polski przed obcokrajowcami zakłamani bezczelni oszuści z PiSu.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GerwazyHeghen: nikomu nie przeszkadzają pojedynczy migranci, a przeszkadza masowa, nielegalna migracja, która powoduje powstawanie gett i izolowanie się od społeczeństwa. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
@GerwazyHeghen: Taka prawda, kto mieszka albo pracuje w Warszawie to się nie śmieje. Dostawca żarcia to w 99% jakiś ciemny, który ledwo co po angielsku duka, po polsku ani me, ani be. Arabowie, murzyni, hindusi, oni już tutaj są XD I to PiS ich wpuścił, sprzedając polskie wizy za 5000 dolarów. Nie ma bardziej obłudnej partii, która sprzedałaby wszystko dla korzyści, a potem w swojej tvpisowskiej szczujni przedstawiła to inaczej
  • Odpowiedz
a przeszkadza masowa, nielegalna migracja, która powoduje powstawanie gett i izolowanie się od społeczeństwa.


@Narcyz_: Musisz mnie oświecić bo nie rozumiem w jaki sposób NIELEGALNA i LEGALNA migracja rózni się w kontekście powstawania gett? Legalni migraci nie będą tworzyć swoich własnych ośrodków, dzielnic i izolować się społecznie z powodu róznic kulturowych? Cope wielki jak nos pinokia.

Mam nadzieję, że
  • Odpowiedz
@Chce_pogadac: mi taki jeden w zeszłym tygodniu najpierw nie mógł znaleźć wielkiej bramy na osiedle, a potem, zostawił jedzenie w losowym bloku nie na moim osiedlu i ostatecznie jedzenia nie dostałem xD
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Jestem rasistą.

Chodzi mi o hipkryzję PiSiorów (szczególnie Witek) która przed chwilą straszyła wszystkich mówiąc że Koalicja1510 nawpuszcza obcokrajowców w wyniku czego kobiety będą bały się wychodzić bo gwałty i tym podobne, a sami nawpuszczali rekordową liczbę ludzi z zagranicy.
  • Odpowiedz
@GerwazyHeghen: legalna różni się przede wszystkim tym, że taki człowiek spełnia kilka warunków, których nie spełnia nielegalny. Różnica jest taka, że legalny będzie chciał się zżyć ze społeczeństwem bo się ubiegał o pobyt tutaj. Nielegalny chce tylko lepszego życia od tego jakie miał w zadupiu z którego przyjechał, kraj do którego przyjechał ma w dupie.

Nie pomogłeś, mój post był o tym że PiS to hypokryci straszący migrantami a sami
  • Odpowiedz
Różnica jest taka, że legalny będzie chciał się zżyć ze społeczeństwem bo się ubiegał o pobyt tutaj.


@Narcyz_: Szczególnie to widać po legalnych Polakach w Holandii albo Niemczech, albo Ukraińcach w Polsce. Defintywnie wszyscy próbują zżyć się z defaultowym społeczeństwem, uczą się języków i starają asimilować xD

Wszyscy w jakimś bajkowym świecie żyjecie i chyba nie mieliśmy żadnego kontatku z migrantami xD
  • Odpowiedz
@GerwazyHeghen: ale to jest wewnętrzna migracja. To porównanie nie ma sensu, bo Polak nic nie musi robić żeby o Holandii wyjechać i dostać pracę. To jest właśnie przykład jak wygląda migracja bez restrykcji.
  • Odpowiedz