Wpis z mikrobloga

#sejm

Nic mnie tak nie #!$%@? jak PiSowcy straszący cudzodziemcami xD

Mieszkam w 3City, w przeciągu ostatnich dwóch lat do mojego bloku (specyficznie klatki w której mieszkam) wprowadzał się jakiś wariant Pakistańczyka (tak obstawiam po wygladzie) a dwa miesiące później Hindus. Więc mam teraz śniadych sąsiadów pod i nad sobą.

Klasycznie słowa z nimi po polsku nie zamienisz, z jednym próbowałem po angielsku i nie szło zbyt dobrze ale chociaż dowiedziałem sie że jest Indii.

Tak wyglądają Wasza ochrona Polski przed obcokrajowcami zakłamani bezczelni oszuści z PiSu.
  • 30
@Narcyz_: tak tak, PiS to samych lekarzy i inżynierów sprowadza, nie to co te złe Peło. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek Pisiory zaliczą taką wpadkę, że będą #!$%@?** fikołki z licytowaniem sie jacy to imigranci dobrzy są i jak dobrze się integrują.
@Narcyz_:

nikomu nie przeszkadzają pojedynczy migranci, a przeszkadza masowa, nielegalna migracja, która powoduje powstawanie gett i izolowanie się od społeczeństwa.


tak tak, PiS to samych lekarzy i inżynierów sprowadza, nie to co te złe Peło. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek Pisiory zaliczą taką wpadkę, że będą #!$%@?** fikołki z licytowaniem sie jacy to imigranci dobrzy są i jak dobrze się integrują.
no i z czym problem? Myślisz, że imigrantów ze sprzedawanych na lewo wiz zaliczam do legalnych?


A jak myślisz, bohaterowie z postu OP'a skąd się wzięli?