Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #blackpill

p0lus jak zwykle się popisał...

Nie dość, że nawalony jak szpadel, to jeszcze agresywny i chamski. Rodacy standardowo robią tylko przypał w świecie i na każdym kroku pokazują, jak daleko im do cywilizowanych ludzi. Aż wstyd się przyznać, że się pochodzi z tego samego kraju i być z takim neandertalem utożsamianą :)))

https://www.o2.pl/turystyka/polak-nagrany-w-kolumbii-pisza-o-nim-lokalne-media-jest-nagranie-6975775340063232a
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #blackpill

p0lus jak zwykle się popi...

źródło: 785348174901782

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@PawelW124: Od kiedy? Przecież usilnie próbujecie wszystkim mówić, że Polak to najlepszy wybór i że tylko w innych nacjach są ludzie z marginesu :))) p0lak nie pije, nie bije, nie zdradza, nie porzuca własnych dzieci, nie gwałci... mam więcej wymieniać? Jesteście świętsi od papieża :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Haha żeby żyć w takim obłędzie to ja nie wiem. Nawet jak Prezydent Francji powie publicznie że sytuacja w Francji nie jest najlepsza przez poza europejskich imigrantów to ty i tak powiesisz że to wina "Polaków" :)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Haha żeby żyć w takim obłędzie to ja nie wiem. Nawet jak Prezydent Francji powie publicznie że sytuacja w Francji nie jest najlepsza przez poza europejskich imigrantów to ty i tak powiesisz że to wina "Polaków"

Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy imigranci są dobrzy, ale dokładnie to samo dotyczy p0lusów. Ale wy zawsze się wybielacie i twierdzicie, że pewne zjawiska w naszej kulturze nie występują i że jesteście lepsi niż
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka Nigdy tak nie mówiłem i nie uważam że Polscy mężczyźni są lepsi od tych Zagranicznych jednak Nie da się ukrywać że większość problemów krajów zachodnich pochodzi właśnie od tych poza Europy :))) no chyba że Statystki są "rasistowskie" :)
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

To autentyczne zachowanie typowego p0lskiego mężczyzny zarejestrowane na kamerze :)))


Jesteś bardzo wyrozumiała do stosunków do mężczyzn do z poza Polski bo przecież "Nie każdy imigrant jest dobry" ale w przypadku Polaka to od razu sugerujesz że to nasze Typowe zachowanie ;)))
  • Odpowiedz
@power-weak: Szkoda, że wschód nie patrzy na swoje problemy tylko ogląda się na "zepsucie" z zachodu. A tymczasem prawda jest taka, że słowiańska kultura tylko na zewnątrz jest taka słodka a tak naprawdę ma swoje mroczne oblicze :))) Które oczywiście jest skrzętnie ukrywane i bagatelizowane :)))

@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS Nie od dzisiaj wiadomo, ze swój do swego ciągnie ;)))

@power-weak Nie napisałam, że to wasze typowe zachowanie, tylko zachowanie typowego p0lusa. A tacy
  • Odpowiedz
@StłamszonaDomatorka: Nie chce mi się z Tobą wdawać w polemikę
jednak z całym przekonaniem informuje Twoją nie skromną osobę, że Twoje lustrowanie rzeczywistości wobec mojego wypada co najwyżej śmiesznie
nasi Ojcowie chlali i taki mieli na nas wpływ, przełamać schematy które wtarły nam do głowy stare dziady to nie lada wyczyn
Polska to zacofany kraj - z tym się absolutnie zgadzam
  • Odpowiedz