Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #blackpill

p0lus jak zwykle się popisał...

Nie dość, że nawalony jak szpadel, to jeszcze agresywny i chamski. Rodacy standardowo robią tylko przypał w świecie i na każdym kroku pokazują, jak daleko im do cywilizowanych ludzi. Aż wstyd się przyznać, że się pochodzi z tego samego kraju i być z takim neandertalem utożsamianą :)))

https://www.o2.pl/turystyka/polak-nagrany-w-kolumbii-pisza-o-nim-lokalne-media-jest-nagranie-6975775340063232a
Pobierz WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #blackpill

p0lus jak zwykle się popi...
źródło: 785348174901782
  • 41
@WyzwolonaPodrozniczka

Szkoda, że wschód nie patrzy na swoje problemy tylko ogląda się na "zepsucie" z zachodu. A tymczasem prawda jest taka, że słowiańska kultura tylko na zewnątrz jest taka słodka a tak naprawdę ma swoje mroczne oblicze :))) Które oczywiście jest skrzętnie ukrywane i bagatelizowane :)))


I jak to ma się to rzeczy że większość przestępst w takiej Francji popełniają imigranci poza Europy? XD

Nie napisałam, że to wasze typowe zachowanie, tylko
@WyzwolonaPodrozniczka: smutne jest ze w naszym #!$%@? kraju tolerowane jest puszczalstwo i ze p0lki doprowadzily do adaptacji najgorszych cech sl0wianek, ktore sa jeszcze gorsze od was oraz zepsutycj przez feminizm kobiet z zachodu. Chociaz te Kobiety na zachodzie sa przynajmniej ladne i konsekwetne w swoich przekonaniach a p0lki ani urody, bardzo rzadko sie jakas ladna trafia, ani wiernosci do chlopaka/meza ani jakies ciekawej osobowosci- oczywiscie nie wszystkie i trafiaja sie jakies
@WyzwolonaPodrozniczka: 1. najczesciej to nie sa przystojni mezczyzni tylko co drugi ciapak z cofnieta szczeka moze was zlapac na ,, habibibo yoou so beautiful“ a potem sie z was smieja i przez to niszczycie obraz polski jako ostoji Katolicyzmu i wiary w Polsce, bo to sie wyklucza, ze sobota wieczor przed Mokebe na kolanach w kiblu w Explosion a Niedziela tez na kolanach tylko przed ksiedzem
2. Potem wracacie, niszczycie rynek
@WyzwolonaPodrozniczka: spuść cisnienie, nikt nie mowi o bòlu dupy. Mnie najbardziej gryzie przynoszenie wstydu, nie jestem w pelni polskiej narodowosci ale stanowi to wazna czesc mojej tozsamosci to z jakiego kraju pochodzimy to jest halo, a wy puszczalskie p0lki psujecie reputacje normalnym ludziom. Gorzej niz janusze w samolocie do Egiptu.
@LordJacobRotshild: No ale widocznie taki ciapak z cofniętą szczęką jest dla takiej p0lki atrakcyjniejszy niż p0lski ziemnior, czego tu nie rozumiesz? Nikt z wami nie będzie tylko dlatego, że wy tak chcecie. Każda kobieta ma jakieś preferencje i widocznie taki śniady książę lepiej wpasowuje się w nasze gusta. Życie :))) To, że wy możecie c!psko powąchać tylko przez monitor to już tylko i wyłącznie wasz problem :))) Kobiety mają prawo same
@Rustyyyy Kiedy po 2004 wielu z nas wyjechało z kraju do innych krajów UE to może nie byliśmy najlepszymi imigrantami ale przynajmniej nie #!$%@? ich Krajów nie mówię że każdy imigrant poza Europy jest zły (bo to nieprawda) ale mówię że dużo z nich sprawia problemy nawet przywódczy krajów zachodnich już mówią o tym