Wpis z mikrobloga

#pixel #android
Pixel 7 pro. Gdzie do cholery zmienić wygląd klawiatury gboard?? W Samsungu ustawiłem sobie wielkość jak chciałem i wygląd (brak widocznych "guzików, wiekszę, po kliknięciu np. a miałem od razu podpowiedź ą a nie inne znaki) a tu nie widzę tego cholera.
  • 23
  • 0
@bocznica: Acha, i czy da się zrobić tak (znowu jak w samsungu) że pod odblokowaniu ekranu odciskiem palca albo gębą przejdzie od razu do strony głównej a nie muszę jeszcze przesunąć paluchem? WRRRRR
  • 0
@OneNightInTokyo: Dziękuję ci bardzo!! Nie miałem tego przycisku, a to dlatego że miałem wyłączone podpowiadanie tekstu. Jak je włączyłem to pojawiły się i te opcje, już wszystko zmienione, dzięki raz jeszcze. Jeszcze tylko chciałbym zmienić żeby odblokowanie przenosiło od razu do ekranu głównego...
@bocznica: tak jest bezpieczniej bo możesz sobie przez przypadek twarzą tel odblokować. Jak skanujesz paluch to wtedy od razu przenosi do ekranu, wg mnie ma to spory sens
  • 0
@eXe1987: No OK, może i racja, jak się pomyśli dłużej to może ma to sens. Zostają jeszcze polskie ogonki z klawiatury. Na samsungu po naciśnięciu "a" piersze powiało się "ą" a nie @, tak samo z pozostałymi. Ech.