Wpis z mikrobloga

#sejm #bekazpisu

PiSowcy sobie przewalili praktycznie wszędzie i teraz mogą kwiczeć w swoim gronie wzajemnej adoracji xD Myślałem że zmiany będą trwać miesiącami jak nie latami a tu ostro prętem po kratach.

Teraz czekam na info że Kamiński i Wąsik zostali zatrzymani przez policję. #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
Myślałem że zmiany będą trwać miesiącami jak nie latami a tu ostro prętem po kratach.


@cirspmtugp: pisowcy też tak myśleli xD

ten scam o radzie mediów narodowych miał zabetonować pisowców w tvp do CO NAJMNIEJ 2028 roku, zakładając że ich kandydat nie wygra.

Do tego szykowali się na tygodnie szturmu na budynek tvp, obstawili kamerami... a tu XD
  • Odpowiedz
@cirspmtugp: Ja jestem jeszcze bardzo ciekaw jaki faktycznie potencjał mobilizacyjny ma PiS jeśli chodzi o protesty i jak to wypadnie w porównaniu z protestami za ich rządów.

Nie spodziewam się tutaj szaleństw, patrząc np. na te kwietniowe "marsze papieskie"
  • Odpowiedz
Ja jestem jeszcze bardzo ciekaw jaki faktycznie potencjał mobilizacyjny ma PiS jeśli chodzi o protesty i jak to wypadnie w porównaniu z protestami za ich rządów.


@matt-pitt: patrząc na "protest" pod TVP, to zerowy XD Teraz zima, emeryci nie będą stali godzinami na dworze, bo się rozchorują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz