Wpis z mikrobloga

Wykopki pewnie zadowolone ze teraz będzie jedyny słuszny przekaz i w TVN i w państwowej telewizji. Prawdy się teraz nie dowiemy już nigdzie. Tak się kończy gdy uzurpator kontroluje 4 największe kanały informacyjne w kraju. Teraz już tego czyraka się nie pozbędziemy - po 8 latach znów oddaliśmy kontrolę nad krajem sprzedawczykom. I już jej nie odzyskamy. A to wszystko przy aplauzie lemingów #polityka #tvp #sejm
  • 9
Prawdy się teraz nie dowiemy już nigdzie.


@chwilowypaczelok: Jak to nigdzie? Przecież jest TV Republika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak się kończy gdy uzurpator kontroluje 4 największe kanały informacyjne w kraju.


Czekaj #!$%@? co? Od kiedy Tusk kontroluje Polsat? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz już tego czyraka się nie pozbędziemy - po 8 latach znów oddaliśmy kontrolę nad krajem sprzedawczykom. I już jej
to będzie jako paliwo polityczne, my Wykopki stwórzmy partię, Partia Wykopków


@SynuZMagazynu: pamiętam kiedyś kiedyś, już był taki pomysł, nawet było coś w rodzaju partii internetowej (nie wiem czy to to samo co PPI), nawet gdzieś się zapisałem na jakieś forum (młodzi pewnie nie wiedza co to ;) ), i co tam się #!$%@?ło, te pomysły... no po prostu żal... kto wie, może druga próba czegoś sensowengo...kto wie...

Jednak same wykopki
będziemy sondażami wykopowymi głosować czego chcemy a czego nie chcemy, to będzie prawdziwa demokracja


@SynuZMagazynu: z jednej strony miało by to sens, gdyby założyć, racjonalność wykopków i poglądów byłby w miarę sensowny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znając życie utworzyły by się coś w rodzaju kluby, partie i rozłam i ostatecznie nawet niemoc sprawcza.
No i wyniki same w sobie mogły by nie być spójne, i jako całość