Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Pantagruelion Pije imbir świeży od kilku dni z sokami (starty). Czosnek przed snem w mleku w takich ilościach, że wyprowadziłem się z sypialni na kilka dni bo żona nie mogła wytrzymać :D
@Caracas: Tymianek spróbuj jeszcze i rozmaryn do czosnku a imbir z miodem .Szukaj różnych ziół antywirusowych w tym taksja bazylia , susz konopny, glukozamina( ale upewnij się ,że nie masz uczulenia bo można załatwić się tym suplementem to substancja z lukrecji) .
@Caracas nie słuchaj głupich rad. Na dłuższą mete wszystkie krople do nosa na bazie xylometazolinu bardziej zaszkodzą niż pomogą. Uszkadzają błonę śluzową nosa i stosując dłużej, po zaprzestaniu masz zatkany nos. Spotkałem już kilka takich osób. Lepiej kup tabletki acatar albo cirrus. Sam byłem zszokowany, że tak skutecznie to pomaga i daje te kilka-kilkanascie godzin ulgi. No i głównie witaminy, sweterek, ciepła herbata z imbirem i narzekanie różowemu jak źle się czujesz
@Caracas no tak pozostaje tylko czekać aż ta amoksycylina czy co tam masz, zacznie działać. Jednak jakby dokuczał zatkany nos to wiesz co kupić ;) tak życzę powrotu do zdrowia i przede wszystkim wesołych świąt ;)