Wpis z mikrobloga

Patrzcie jaki biedny gościu, który wierzy, że studentki to są dziewice. Kurde jak to jest możliwe? Kto mu tak nagadał?
Ej @drobazdy rozumiem, że jesteś 25+ i jeszcze nie ten teges? Żeby nie było, że gnębię ja niedługo czarodziej, aczkolwiek na dziwki wydałem już 20k+, więc nwm czy będę mógł tak się tytuować.

Nie ma tu wiele ciekawego, ale daję link:
https://wykop.pl/wpis/74194515/obserwuj-mirkoanonim-czesc-jestem-bywalcem-tagu-pr

MaximusWykopusDickus - Patrzcie jaki biedny gościu, który wierzy, że studentki to są ...

źródło: srogie piguły blupillowca

Pobierz
  • 16
@Maximus_Wykopus_Dickus:
1.bo piszę prawdę. A że ty masz gowno w mózgu i wzorujesz się na najgorszych odpadach społecznych (zamiast ich po prostu nie traktować jak ludzi/traktować jak powietrze i udawać że nie istnieją) to nie moja wina. Wzoruje się zawsze na tych wartych uwagi, a nie na skrajnej patologii która zrobiła dziecko w wieku 15 lat.
2. to że takie gadanie to paliwo dla samobójstw mężczyn bo naczytają się takiego sm#ecia
@drobazdy: No raczej odpadami społecznymi są Ci, którzy nie byli akceptowani przez społeczność w związku z czym nie mieli powodzenia. Nie, żeby to była jakaś ujma, bo powodzenie lub jego brak objawia się już we wczesnym wieku nastoletnim, więc doszukiwałbym się najwyżej winy w starych jak już, a głównie no jednak w genach. To, że 15-latkowie się ruchają, to nie znaczy, że od razu zaliczą wpadkę.
2. Możnaby pomyśleć, czy w
@lexico: Masakra, nie pisioruj. Istnienie tych kobiet jest dla mnie błędem w matrixie, a jednak o nich mówię na pocieszenie ludzi, którzy stoją po innej stronie poglądów niż ja. Bajki bym mówiła, gdybym to ukrywała ze złośliwości. Jestem niestety magnesem na takie laski, nie wiem czemu mnie lubią i chcą atencji do wysłuchiwania życiorysu, ale są w moim życiu na co dzień, zamiast jakichś fajniejszych koleżanek, więc nie szkodzi mi o
nie pisioruj


@Feministka2000: ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jestem niestety magnesem na takie laski, nie wiem czemu mnie lubią i chcą atencji do wysłuchiwania życiorysu

sama taka nieporadna jesteś, to ciągnie swój do swego

Wiem, że zdarzają się takie kobiety.
@Maximus_Wykopus_Dickus: yhm, wydac na dziwki 20k to juz trzeba miec gowno w mozgu. Widać jak ci zeżarły mózg te dziwki skoro wszystkich zaczynasz postrzegać przez pryzmat seksu. Przecież to jest niekatolickie, jak peklujesz taką dive to czujesz jakbys kogos zabijal albo okradał coś, zresztą co to za przyjemnosc placic komus kto tobą gardzi? Wtf samoupodlenie. Chyba ze jestes masochistą to ok
Btw więcej sensu ma zdanie " jest 10 lat ZA
@drobazdy: No i przedobrzyłeś i już nie wierzę, że Ty tak na serio. Tak się mniej więcej uzbierało. Palacz wypali jeszcze więcej, a ja jak juz będę dziadem to nie będę chodzić, a palacz dalej będzie przepalać. Co mam robić? Jeździc sam po świecie? 20k to jest gówno i mnie specjalnie nie zbliżyłoby do własnego domu.