Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
cześć,
jestem bywalcem tagu #przegryw zarobki 3k, wysoki ale nigdy żadna mnie nie chciała #samotnosc ale zaoszczędziłem trochę kasy i pomyślałem o #studia np #matematyka #fizyka i teraz pytanie gdybym zapisał się zaocznie od października na soboty i niedziele + praca w tygodniu to czy taki debil sobie poradzi jeśli będzie próbował uczyć się ponad siły czy its over dla chłopa? Matura z matmy 30% kilkanaście lat temu. Chciałem mieć magisterke z fizyki i w tym pracować choć wiem, że będzie cholernie ciężko. Jakieś wskazówki jak się przygotować? Aktualnie programuje jako junior.
#blackpill
Pozdrawiam serdecznie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
✨️ Autor wpisu (OP): @Durisil
Nie mam tu konta bo trzeba podać numer telefonu a cholera wie jak oni później te dane przetwarzają więc piszę z anonima. Nie trolluję piszę szczerze nawet nie wiem co w tym poście jest trollowatego po prostu myślę, żeby zacząć robić coś fajnego


· Akcje:
@mirko_anonim 30% z matury z matmy kilkanaście lat temu, chcesz wybrać kierunek ścisły, to już ci podpowiem, że zderzenie z rzeczywistością będzie traumatyczne, ale oczywiście nie będę zniechęcać, bo może jesteś bystrzejszy ode mnie. Ja poszłam na zaoczne, wydawało mi się, że łatwe studia FiR, a matematyka jest od początku na poziomie rozszerzonym, w programie: rachunek różniczkowy i całki, badanie przebiegu zmienności funkcji, pochodne, granice itd; zapewne na kierunkach typu matematyka czy
@Maximus_Wykopus_Dickus:

I #!$%@? do tego wszystkiego ma brak baby? Na studentki już jest minimum 5 lat za późno. Matmę zdawały największe przyjeby.

Yhm #takbylo
Skończ z tą propagandą typie, w kazdym wieku mozna szukać dziewczyny. Nawet jak się ma 40 lat i nic się nie pracowało i żyje się z zasiłku to i tak można pójść na europeistykę czy tam inny kierunek który jest jeszcze niżej od matematyki (np gender studies)
@mirko_anonim: ale po co Ty chcesz studiować matematykę albo fizykę? To akademickie studia, chyba że chcesz zostać nauczycielem? Jeśli chcesz matmę wykorzystać w finansach czy jakiejś informatyce to od razu uderzaj w bardziej specjalistyczne kierunki. 20 lat temu sama składałam papiery na matematykę i absolutnie jestem szczęśliwa że tam nie poszlam. I jeszxze płacenie za takie kierunki na zaocznych uważam za ibsolutna stratę pieniędzy
@drobazdy: Ile twoja stara miała lat jak Cię urodziła analfabeto? Urodzony w 2010 chodzi do podstawówki o czym ty #!$%@?? Za późno nie jest, ale już czas, żeby coś działał, bo rówieśnicy, a szczególnie rówieśniczki już próbują pierwszych. 17 lat według mnie to jest dość późno już. 4 lata to jest epoka dla nastolatka, a dla jego starych ten okres może tylko mignąć i nawet nie zauważą problemów syna. Przede wszystkim
@Maximus_Wykopus_Dickus: yhm 17 lat to jest za późno, srogie piguły. W tym wieku to normalni mężczyźni jeszcze nawet się nie zadają przyjacielsko z dziewczynami, a co dopiero jakies zwiazki czy inne gowna, ktore mozna smialo zglosić do prokuratury bo wiek powinien się zaczynac do 18 w zwyż.
U mnie w szkole sredniej i na studiach może max 2-8% mężczyzn miało może jakąkolwiek partnerkę czy było na randce, większość ludzi poznała kobiety
@drobazdy: Nie no muszę zrobic post z tą Twoją odklejoną wypowiedzią. Brzmisz jak srogi cołpiarz prawik z niskim iq. Polowa Julek w wieku 15 lat już uprawiały seks. Po pierwszym roku sthdiów nie ma żadnej dziewicy. Wyjątkiem może być jakaś ultrakatoliczka z dwoma związkami na koncie. Wstań czasem od kompa.
@Maximus_Wykopus_Dickus:

Brzmisz jak srogi cołpiarz prawik

Yhm bo seks kasa i chlanie to jedyne wartości które lewactwo interesuje i bawi. Normalni ludzie w przeciwieństwie do takcih wywrotowców mają takie wartości jak wiara, poświęcenie, pomaganie innym, wstrzemiężliwość od alkoholu (nawet na sylwestra) sromność i ewentualnie jakieś tam hobby pokroju książek/gier komputerowych.

niskim iq

IQ gówno ma do gadania, wolę gości z IQ 80 czy mniejszym dla który ważne są takie rzeczy jak