Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir Ten świat nie przestaje zaskakiwać. Błędy niby skasowane. no ale zostały tylko mechaniczne. Auto ma być pod trasy, ale no nie działa tempomat więc żaden problem. 3 dni walki z elektroniką w aucie to w sumie też no tylko nauka.
Do tego naprawa grzejnika w garażu bo pompa się zepsuła.
Auto dalej jest rozbebeszone. Może za jakiś tydzień albo dwa będzie jakoś się nadawało do jazdy. Dla sporej części ludzi to by już się przestało opłacać bo tyle swojego wolnego czasu stracili. Dla Korsira jak widać jest rozrywka i biznes.

Ktoś fajnie wylistował to w jakim stanie są aktualne projekty Kubusia.

1- BUS d--a

2- GARAŻ d--a

3- SPRĘŻARKA POWIETRZE NA SCIANACH d--a

4- Dzwi ocieplenie d--a

5- Internet d--a

6- Ogrzewanie d--a


Ja dalej nie wiem czy to się ekonomicznie opłacało i mam wrażenie, że naprawdę daleko jesteśmy do momentu kiedy BMW faktycznie będzie PEREŁKĄ.

Życzę chłopu jak najlepiej, ale ten zakup narazie się dalej nie broni. Jestem ciekawy co będzie po pierwszej trasie. No i szkoda, że o kosztach zakupów modułów nic nie było.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla sporej części ludzi to by już się przestało opłacać bo tyle swojego wolnego czasu stracili. Dla Korsira jak widać jest rozrywka i biznes.


@Darth_Gohan: Tylko normalnemu człowiekowi nikt nie płaci za grzebanie w gruzie. A tak? Kubuś ma darmowy content, na wykopie jest szeroko komentowany (mimo ze to nie jego tag to częściej o nim sa dyskusje niż o odynie) Same profity. Auto z samych wyświetleń już się pewnie
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Może faktycznie przesadziłem ale wyjdzie chłop na +. No i dobrze to rozegrał, rozgrzebał busa, rozgrzebał garaż, rozgrzebał bmw i ma content. Co innego ma robić zimą? Odmrażać sobie dupę na plażach i w zimnej wodzie? To bez sensu a tak ma co nagrywać w ciepełku.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Normalnemu człowiekowi by się nie opłacało ale w jego wypadku im dłużej coś robi i im więcej to nagrywa tym więcej na tym zarabia, siedzi w tym garażu już kilka miesięcy, c---a zrobił a kasa wpada ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Darth_Gohan Mnie ciekawią te odcinki z Beemką. Za każdym razem nie mogę się doczekać nowych odcinków. Ciekawi mnie co jeszcze wyjdzie zepsutego w tej Beemce. To taki rodzaj contentu trochę jak Wazzup. A zakup w sumie nie był taki nierozsądny. Raz, że zarobi na odcinkach, a dwa kupił tanio auto więc ma dużo pieniędzy na naprawy, które robi sam, więc w sumie oszczędza na mechanikach. Niby nasz czas kosztuje, ale on
  • Odpowiedz