Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: No ale nie rozumiem dlaczego usuwacie.

Gdy Ukraina zamknęła nam granicę dla pociągów z chin on mówił, że to wina Polaków.

Gdy polscy rolnicy strajkowali pisał, że mają za małe gospodarstwa i to ich wina, pomijał fakt kto ma gospodarstwa na Ukrainie.

Gdy strajkują kierowcy teraz próbuje zrobić z nich wszystkich konfederatów a z konfederatów Rosjan.

Tak gąbek to V kolumna.
@Aquamen:

Gdy Ukraina zamknęła nam granicę dla pociągów z chin on mówił, że to wina Polaków.

taa? kiedy? pokaż wpis.

Gdy strajkują kierowcy teraz próbuje zrobić z nich wszystkich konfederatów a z konfederatów Rosjan.

a kim jest osoba która "przewodniczy" w tym prosteście i go zorganizowała?

Tak gąbek to V kolumna.

nie, konfiarze to V kolumna
@nom_om:

1.
https://wykop.pl/wpis/71703341/ej-polaku-poddaj-sie-naszym-produktom-nie-spelniaj

Posuwał wszystko co postował przed wojną. Jednak mam i z tego czasu screeny. Jak znajdę do podrzucę.

a kim jest osoba która "przewodniczy" w tym prosteście i go zorganizowała?


@nom_om: no powiedz kto im przewodniczy bo wedle mojej wiedzy Mekler jest tylko jednym z przedsiębiorców uczestniczących w strajku. Tak łatwo by było zwalić wszystko ma jednego rusofoba który dla rasyji zamyka granicę. Problem jest faktyczny i nawet
no tak, bo Polacy, ani inne narody nie bywają chamskie w internecie xD


@malinq: moze sa moze nie sa, ale ten jest Ukraincem pierwszej wody co wychodzi przy kazdej okazji i uwaga: jak pol Polak zaklamuje historie dotyczaca ekshumacji
@Aquamen:

https://wykop.pl/wpis/71703341/ej-polaku-poddaj-sie-naszym-produktom-nie-spelniaj

ale co tu powiedział nie tak? przecież to oczywiste że bardziej rozdrobnione rolnictwo jest mniej wydajne. Uczyłem się już tego w podstawówce na geografii.

To także propaganda. Sam Braun podał się do prokuratury w tej sprawie i nic. Zwyczajne bicie polityczne i nadmuchiwanie banalnych spraw.


Braun "doniósł" na siebie żeby sprawdzili czy nie jest szpiegiem (lol)
dokładny cytat z jego wypowiedzi:

– Złożyłem właśnie doniesienie na samego siebie. Zawiadomiłem
ale co tu powiedział nie tak? przecież to oczywiste że bardziej rozdrobnione rolnictwo jest mniej wydajne.


@nom_om: przychodzi ci gangus do domu bo wie ze prowadzisz restauracje. Mowi, ze ma na lewo zatrudnione pracownice, na lewo podciagniety prad i nie placi podatkow. I takich restauracji ma kilkadziesiat. I mowi ci ze jest bardziej wydajny wiec lepiej zamknij swoj biznes.