Wpis z mikrobloga

Jest dziwna zaleznosc miedzy sposobem odrzucenia a atrakcyjnoscia.

Ciekawe jest to im brzydszy facet tym laska brutalniej potraktuje jego zaloty. Widzialem nie raz akcje, ktore nie tyle mialy grzecznie odmowic co zadac mocny cios adoratorowi. Wyglada to jak zniechecenie goscia nawet do potecjalnie przyszych dzialan i zniszenia jego samooceny. Zastanawiajace jest to czy nie jest to jakis mechanizm ewolucyjny stopujacy rozprzestrzeniania sie slabej puli genetycznej.

#blackpill #przegryw #przemysleniazdupy #rozowepaski
  • 13
@SzmaragdowySmok: Jakie to ma znaczenie dla gościa czy jest odrzucany grzecznie, brutalnie czy też w jakiś inny sposób? I skąd wiadomo że to przez brzydotę a nie to że laska jest po prostu już zajęta?
@SzmaragdowySmok: To nie ma znaczenia bo w obu przypadkach boli tak samo jak nie możesz z kimś być. Tylko że w tym drugim przypadku będziesz miał sygnał że być może nie warto się z kimś takim zadawać. A i miałem do czynienia z grzecznymi odrzuceniami, z uśmiechem na ustach i właśnie jakieś poniżenia przed znajomymi ale to nie miało znaczenia w jaki sposób byłem odrzucony. A jak ma chłopaka to boli
@SzmaragdowySmok: No wiadomo że jak się nie jest atrakcyjnym to można wręcz wzbudzać obrzydzenie. No ale tak czy inaczej nie będziesz z tą osobą. No miałem kiedyś przypadek brutalnego odrzucenia, to przez godzinę nie mogłem dojść do siebie ale to nie przez ten sposób sam w sobie jako taki.
@ren-downhill: wiesz co, akurat widzialem kobiety ktore robily to swiadomie. Jedna laska lekko odrzucila zaloty adoratora ale tak nie przekreslajac. Spytalem ja dlaczego nie dala mu jednoznacznej odpowiedzi- powiedziala, ze moze sie jeszcze do czegos przydac. Jednak prawda jest ze czesc z nich robi to nieswiadomie.