Wpis z mikrobloga

Mirki ojcowie. Syn chory i chciałem mu jakąś bajke puścić. Póki co oglądamy Bluey (mam wrażenie, że to ja bardziej jaram się tą animacją niż on) i psi patrol (na którego punkcie ma obsesję). Jakieś polecajki? #tatacontent #ojcostwo #dziecko
  • 20
  • Odpowiedz
@otualw: Nie wiem w jakim wieku ale na Disney + masz przygody myszki miki i gumisie. Z nowszych całkiem spoko jest Spidey czy coś takiego i te wszystkie marvelowskie w wersji dla dzieci.
  • Odpowiedz
@otualw: teraz czytam, że masz lvl 2,5 więc moim zdaniem Bing idealny, przyjemnie się ogląda, dużo treści edukacyjnych, tam są 3 sezony po kilkanaście odcinków, które trwają po 6-7 minut każdy. Dostępny jest na Amazon Prime, jeśli nie masz, to roczny abo kosztuje 49 zł. Bluey moim zdaniem za szybki i za skomplikowany dla takiego bobasa. Można puścić jeszcze coś z klasyki, dzieci lubią np. Krecika (dostępny na YT), ewentualnie Reksio.
  • Odpowiedz
@otualw: bluey to jest dobra dla moich córek, bo mają tyle lat co te psiaki - 6 i 4. rechotają jak nie wiem. 2.5 roku to prędzej bing rzeczywiście, peppy nie polecam.
  • Odpowiedz
Ludzie, Wy na prawdę puszczacie swoim dzieciom Binga? To stworzenie to taki mazgaj i fajtałapa; w życiu bym nie chciał żeby moje dzieci czerpały wzorce z takiej postaci. Już chyba lepiej dzieciom szynkę Peppę puścić - a najlepiej, tak jak już wyżej podpowiedzieli - na Disneyu są Gumisie, Myszki Miki i inne. Ze swojej strony bardzo polecam "Marta Mówi" - choć może to dla nieco starszych dzieci, niemniej mój dwuipółlatek też ogląda
  • Odpowiedz