Wpis z mikrobloga

  • 216
@szczszz: eh pamiętam jak grałem w to jako dzieciak 10-12 lat i zawsze jak zdobyłem pare k punktów i 2 wioski to mnie #!$%@?ł jakiś okoliczny stary spoceniec z kontami premium wysyłający ataki o 2-3 w nocy kiedy ja już spałem, bo musiałem wstawać o 6 żeby na 7:30 być w szkole...z perspektywy czasu stwierdzam, że ta gra to było straszne gunwo
  • Odpowiedz
  • 12
@szczszz ehhh grali się. Tylko po to żeby zdobyć 2-3 wioski, dołączyć do jakiegoś klanu i zostać #!$%@? przez jakiegoś gościa z topki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@StdPtr ja za dzieciaka doszedłem do etapu, że miałem z kilka set wiosek (nie to żebym jakoś zajebiście grał ale jako lider plemiona jak dla jakiegoś gracza znudziła się gra to oddawał zazwyczaj mi wioski ) . To przy takiej ilości gra przestawała mieć sens, chyba że konto premium bo nie szło tego ogarnąć. Po miesiącu sam też oddałem komuś wioski bo za dużo czasu zżerało. Za to do dziś pamiętam jak
  • Odpowiedz
@StdPtr: Ja niedawno miałem kolejne podejście. Chciałem sobie wejść "popykać" casualowo. Rozwijałem się zgodnie z jakimś tam tutorialem, wszystko fajnie i w końcu dołączyłem do plemienia. Na start obowiązkowo regulamin długości 2 stron A4, ofc nie czytałem, ale potem zaczęły się jakieś formularze, spisy i umowy z innymi plemionami w formie ścian tekstu z paragrafami i bełkotem prawniczym. Dla mnie to było straszne, ale ci ludzie to uwielbiają.
  • Odpowiedz
@szczszz: Panie, idziesz na planer jakiś online, dajesz kordy, i patrzysz na czas co idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) grubasa to tylko z taranem/katami mozna pomylić, ale jak w ciągu najbliższych minut sprawdzisz to nie powinieneś
  • Odpowiedz
@StdPtr: ja się przed tym obroniłem ustawiając nazwy wiosek na dawne miasta polskie z kresów wschodnich. To serio działało, byłem na lini frontu pomiędzy trzema plemionami (w najsłabszym z nich byłem) i nikt mnie nie ruszał. No ale w końcu front poszedł dalej i trzeba było zlikwidować ten mały punkt na mapie. Nigdy więcej plemion. Ogrom czasu, a i tak większy zgarnia wszystko
  • Odpowiedz
@StdPtr: teraz jest jeszcze gorzej. Wbijają spocone typy i grają na darmowe wioski - Ty grając dobrze masz 3k pkt a ziomki w koło po 25k....
  • Odpowiedz
@losbaltica: Nostalgia mocno. Mi tylko raz udało się dojść do ponad setki wiosek, świat bodajże 17. Moje plemię było chyba top 3 w momencie zamknięcia serwera. Fakt faktem, przy takiej ilości wiosek gra stawała się uciążliwa.
  • Odpowiedz
@StdPtr

@szczszz: eh pamiętam jak grałem w to jako dzieciak 10-12 lat i zawsze jak zdobyłem pare k punktów i 2 wioski to mnie #!$%@?ł jakiś okoliczny stary spoceniec z kontami premium wysyłający ataki o 2-3 w nocy kiedy ja już spałem, bo musiałem wstawać o 6 żeby na 7:30 być w szkole...z perspektywy czasu stwierdzam, że ta gra to było straszne gunwo


Właśnie jak byłem dzieciakiem to nierozumialem, dlaczego mimo,
  • Odpowiedz